Velké zábavné pořady - repríza každou neděli

3. července 2009 v 10:00 |  Novinky
Byli doby, kde se na televizních obrazovkách Novy objevovali projekty, které vždy přáli k narozeninám nějaké významné české osobnosti, která měla co dočinění s hudbou nebo zpěvem. V průběhu červencových neděl zavzpomínáme na čtyři takové hvězdy.

Vše začne již tuto něděli, kdy se podíváme na Helenu Vondráčkovou, televize Nova o ní natočila velký zábavný pořad, pořadem provází Karel Šíp. Pořad se jmenuje Holka od červený řeky a vystřídá se zde spoustu interpretů, včetně například Karla Gotta nebo Marty Kubišové či Václava Neckáře.

Už o týden později 12. července si pro vás Nova nachystala záznnam koncertu k 60. narozeninám zpěváka Karla Gotta. V pořadu Karel Gott - hvězda první velikosti vystoupí třeba Jitka Zelenková, helena Vondráčková nebo Karel Černoch.

Již 19. července se zase můžete podívat na vzpomínkový pořad, který Nova nychstala u příležitosti památky na legendárního komika Miloslava Šimka. V pořadu vystoupí Zuzana Buílková, Petr Nárožný nebo třeba skupina Lokomotiva.

Poslední červencovou neděli se můžete podívat na medailonek populárního českého komika a zpěváka Jiřího Šlitra. Pořadem Šlitr mezi nebem a zemí provází Ondřej Havelka, těšit se zde můžete třeba na Jitku Molavcovou nebo Waldemara Matušku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama