Troška úspěšně odstartoval natáčení nového filmu

16. července 2009 v 10:00 |  Novinky
Už před několika měsíci jsme vám prozradili, že režisér Zdeněk Troška má plné ruce práce s přípravou nového komediálního filmu, jehož natáčení by mělo odstartovat někdy o prázdninách. Natáčení začalo před několika dny.

První klapka komediálního filmu Doktor od jezera hrochů padla v malém domku v Praze, počasí filmařům přálo a tak se vše obešlo bez komplikací. Prvních několik záběrů se bude natáčet v České republice, potom se vše přesune do Afriky, kde se v Keni dotočí zbytek filmu.

Příběh filmu Doktor od jezera hrochů je převzat od legendárního českého spisovatele Miroslava Švandrlíka, scénář je napsán přímo podle jeho knihy. Podle režiséra Trošky nebylo zapotřebí některé dialogy výrazně upravovat.

Film se bude natáčet zhruba do října letošního roku, pak vše poputuje do střižny, kde se z něj udělá výsledný film, který si odbude svoji kinopremiéru již v únoru příštího roku. A protože se Nova opět stala mediálním partnerem, na Nově můžete tento film vidět zhruba za 2-3 roky. Po skončení natáčení tohoto filmu se Troška vrhne na další filmovou pohádku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama