Sledovanost o prázdninách

8. července 2009 v 10:00 |  Novinky
Už více než jeden týden můžeme na českých, ale i zahraničních obrazovkách sledovat letní vysílací schéma, televizní sezóna skončila v červnu a červenec a srpen je místo v televizním schéma pro starší pořady nebo reprízy starších seriálů.

Co se týče sledovanosti, tak ta se u médií také nepohybuje ve velkých číslech, i když v posledních letech se sledovanost prázdninového programu trochu zvedá, nedá se určitě říci, že se může jednat o stejný podíl, jako je tomu v televizní sezóně od září do června.

Například filmový kanál Nova cinema si i o prázdniných dokázal přilákat diváky a to dokonce takovým způsobem, že udělal rekord ve sledovanosti. V pondělí si jej po celý den nenechalo ujít 3,62%, v prime-time potom 5,69. Nejsledovanější byl v tento den film Bod zlomu, který si v kategorii 15-54 připsal hodnotu 8,36%.

Dobře si vede i hlavní kanál Nova. V posledních dnech je stále nejsledovanějším kanálem za celý den. V pátek byl trhákem film Trosečník, v sobotu vládla obrazovkám premiéra českého filmu Poslední plavky, v neděli potom neuvěřitelným podílem 56% v kategorii 15-54 ovladli obrazovku Chalupáři a v pondělí to byl magazín televizních novin Víkend.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zix Zix | 9. července 2009 v 18:31 | Reagovat

Škoda že tu neni psaný jak se daří Nova Sportu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama