Poslední Pojišťovna štěstí dotočena!

7. července 2009 v 10:00 |  Novinky
Velký televizní román Pojišťovna štěstí skončil minulý týden definitivně poslední klapkou. Na place se objevili mj. také Miroslav Etzler nebo Kateřina Winterová. Vše se opět odehrávalo pod taktovkou režiséra Jiiřího Adamce.

Minulý týden skončilo natáčení 5. série oblíbeného českého seriálu, připraveno je nyní pro diváky již dalších 16 nových epizod. Veškerý natočený materiál, který se natáčel více než 7 měsíců nyní poputuje do střižny, kde se z něj vytvoří finální produkt.

Seriál Pojišťovna štěstí byl vůbec prvním seriál v novodobé historii novýckých seriálů, objevil se na podzim roku 2004. Celkem byli odvysílány 4 řady, ta poslední čtvrtá se vysílala v loni na podzim, celkem bylo již odvysíláno 57 dílů.

Seriál se nyní bude nějakou dobu stříhat, poté se nasadí do vysílání. Pravděpodobně to ale nebude v letošním roce, seriál bude odvysílán buď na jaře příštího roku nebo až v další sezóně, čili na podzim roku příštího. Celkem bude mít seriál 73 dílů. Starší díly si můžete už nyní připomenout na portálu nova.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zix Zix | 8. července 2009 v 1:55 | Reagovat

Nechápu proč hrozí že to bude až na podzim kdy už to bude víc než rok starý.
Je to jako s tím Potterem 6,taky natočenej bůh ví kdy,ale premiéra teprv dneska.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama