Poslední plavky - PREMIÉRA na Nově

2. července 2009 v 10:00 |  Premiérové filmy
A opět to máme anonci na další premiérový český film, který se chystá na televizní obrazovky. Je sice trochu nezvyklé, že Nova bude uvádět premiérový český film i přesto, že jsou prázdniny, tedy ne zcela obvyklý čas pro premiéry. Film Poslední plavky si ale i přes letní večer nenechte ujít.

Film Poslední plavky je příběhem Jardy Kuchaře, hrdiny zašlé éry tuzexového bonu. Jeho finanční příjem spočívá v pronájmu vlastního bytu. Každé léto je nucen trávit u opuštěného rybníka, kde provozuje ještě opuštěnější bufet. Jeho pravou rukou (a to je levák) je místní prosťáček Kamil Hošpes.

Mezi hrstku zákazníků patří dvojice traktoristů Jirka s Péťou a Jardův zapřísáhlý nepřítel, fanatický rybář Pepa Vrtílek se svým psem Pepíkem. Rozmarné letní dny jsou narušeny zjevením monstrózních rozměrů. Z hlubin vod třetí závlahové kategorie se vynořil monstrsumec Lojza a sežral Vrtílkova psa. Jarda Kuchař v Lojzovi vidí šanci na regeneraci místního turistického ruchu. Povolává rybáře z celé republiky. A dva skutečně dojedou...

Na tento film se můžete těšit už tuto sobotu ve 20:00. V průběhu prázdnin se můžete těšit ještě na několik novějších českých filmů, zapomenuty ovšem nebudou ani ty starší, těšit se můžete například na oblíbené komedie Copak je to za vojáka nebo Na samotě u lesa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama