Noc filmových nadějí aspoň v repríze

20. července 2009 v 10:00 |  Novinky
Ano jsou prázdniny a to znamená, že všechny televize pohrabávají své archívy a na televizní obrazovku se to nejlepší z nich snaží dostat. Karta tentokrát padla i na nedávno odvysílanou Noc filmových nadějí.

Stáva se pravidlem, že o prázdninách Nova většinou připravuje další Noc filmových nadějí, nyní se o ní příliš nemluví a nikdo pořádně neví, zda na srpen bude připravena šestá Noc filmových nadějí.

A protože jsou prázdniny a diváci se na něco chtějí obvykle dívat i po půlnoci, televize Nova si pro svoje diváky připravila reprízu páté noci filmových nadějí, kterou jste mohli sledovat už v tomto roce. Začátek je naplánován na příští středu.

Již 29. července můžete v 1:15 sledovat to nejlepší právě z této akce, Nova vybrala do zhruba 45-ti minutového pořadu ty nejlepší krátké filmy, které natočili studenti filmových škol. Nechcete-li čekat na to až se za více než týden na obrazovkách tento pořad objeví, už nyní se můžete podívat na všechny videa na portálu nova.cz, kde naleznete i oficiální stránky k tomuto projektu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama