Moravec na Novu zatím nepřestupuje

13. července 2009 v 10:00 |  Novinky
Opět musíme vyvracet fámy, které se v posledních dnesch objevovali nejen v bulvárních denících, ale i na celkem seriózních servrech. Nedávno médii proběhla zpráva, že moderátor Václav Moravec má údajně přestoupit na Novu, informace je ovšem mylná.

Už před několika měsíci a lety se tato zpráva několikrát objevila v nejrůznějších bulvárních novinách, zpráva o tom, že moderátor veřejnoprávní televize Václav Moravec přestupuje do Novy dělat svůj vlastní program, byla tehdy také špatná.

Zpráva se opět opakuje, dokonce je pořízena fotografie Petra Dvořáka s Václavem Moravcem a to přímo v Karlových Varech. Podle bulvárních deníků je to důkaz o tom, že generální ředitel se domlouvá již na jistém přestupu právě s Moravcem.

Celé se to má ovšem jinak. Fotografie být pořízená mohla, tito dva pánové se opravdu setkali a to ve veřejnoprávní televizi v jednom z diskusních pořadů, který Václav Moravec moderuje, Petr Dvořák byl hostem a řeč byla výhradně o financování českého filmu s pohledu komerčního média.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama