Internet plný novinek

25. července 2009 v 10:00 |  Internet
Pokud jste pravidelnými fanoušky televize Nova, musíte uzant, že v posledních dnech je program, tedy letní schéma, poněkud slabší. Určitě se nejedná o takový program, jako například při začátku televizní sezóny na podzim.

Nova se snaží tento čas, který diváci netráví u televizních obrazovek vyplnit zábavou v internetové podobě. Pro své internetové příznivce si na léto připravila spoustu novinek a zajímavostí, mnohé z nich už začali působit a přitáhly uživatele.

Jednou z novinek je například velká letní soutěž o hodnotné ceny, která probíhá každý týden, každý den jsou pak vyhlašovány otázky, na konci léta se dozvíme, kdo se stal vítězem. Soutěže neprobíhají pouze na nova.cz, ale také na tn.cz a to soutěže většinou o lístky na koncerty.

V televizním archívu na internetu se začaly objevovat postupně i starší pořady, odstartoval to pořad Tele Tele a vysloužil si hned několik pozitiv. Diváky to chytlo a hltají každý díl, 9 let starých dílů je zde zatím 20, počet se ale bude ještě několikrát zvětšovat. Pro fanoušky Ordinace a Ulice je nachystáno několik speciálů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama