31/2009

26. července 2009 v 10:00 |  Next week
A je tady opět další týden. V tomto týdnu se definitivně rozloučíme s prvním prázdninových měsícem červenec a v závěru tohoto týdne přivítáme měsíc srpen, který se předvede o víkendu. V dnešním článku se opět dozvíte zajímavosti o programové nabídce televize Nova.

Nejdříve začneme tradičně seriálovou nabídkou. Už v pondělí se můžete těšit na reprízu druhé řady amerického kriminálního seriálu Kriminálka Las Vegas. V úterý to zase bude premiéra čtvrté řady amerického seriálu Vražedná čísla. V pátek se těšte na reprízu první řady amerického seriálu Superman a podívat se můžet také na reprízu druhé řady komediálního seriálu Dva a půl chlapa.

Co se filmové nabídky týče, těšit se můžete na 3 filmové premiéry. Již v pátek o půlnoci to bude americký erotický film s názvem Dráždivé pokušení. V sobotu ve 20:00 se těšte na americko-německý film pod názvem Coach Carter, hned po něm bude následovat další premiéra a sice americký akční film pod názvem Auto zabiják.

V tomto týdnu neuvidíme v nedělním sportovním slotě ani závody Formule 1 a těšit se nemůžeme ani na závody Moto GP. Ve středu se ale můžete podívat na další střihový pořad z archivu TV NOVA a to tentokrát pod názvem Tři! Dva! Jedna! Start! a to s Daliborem Gondíkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama