30/2009

19. července 2009 v 10:00 |  Next week
Dostali jsme se už přes druhou polovinu měsíce července a my vám na našem blogu nabízíme další vydání Next week. Tentokrát se opět podíváme na to, co si pro nás připravila televize Nova v příštím týdnu.

Ze seriálové nabídky toho příliš nebude. Už v pátek se můžete těšit na reprízdu druhé řady amerického kriminálního seriálu Kriminálka Las Vegas. V nedli ráno to bude zase repríza druhé řady amerického dokumentu Království surikat.

Z filmů se můžete těit na čtyři premiérové snímky. Už v pátek ve 21:50 to bude americká komedie s názvem Trestná lavice. O půlnoci z pátka na sobotu se pak můžete těšit na americký erotický film s názvem Prameny lásky. V sobotu ve 20:00 si pro vás Nova nachystala premiéru amerického filmu Rychlý stripes. A v neděli ve 23:45 pak můžete sledovat kanadsko-americký horor s názvem Mlha.

Pokud jste fanoušky motorismu příští týden si příjdete na své. V neděli ve 13:30 se těšte na Formule 1 a sice na VC Maďarska, hned po tomto závodu v 16:10 můžete sledovat závody Moto GP a sice VC Velké Británie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama