29/2009

12. července 2009 v 10:00 |  Next week
Týden je opět pryč a my se s našim prgramem pomalu ale jistě dostáváme do druhé poloviny měsíce července. Opět se v dnešním vydání Next week podíváme na to, co si televize Nova připravila na další týden ve svém programovém schéma.

Nejdřív začneme seriálouvou nabídkou. Již zítra se můžete na nováckých obrazovkách těšit na reprízdu druhé řady amerického seriálu Walker, Texas Ranger. O den později to pak bude premiéra šesté řady rakousko-německého kriminálního seriálu Komisař Rex. V pátek si určitě nenechte ujít reprízu první řady amerického seriálu Zákon a pořádek: Zločinné úmysly.

Filmová nabídky bude v tomto týdnu o něco lepší, těšit se můžete na 5 premiérových filmů. Již v pátek ve 20:00 to bude premiéra kanadského katastrofického filmu s názvem Tornádo nad New Yorkem, hned po tomto filmu v 21:50 potom český film z roku 1998 Čas dluhů. V sobotu odpoledne se těšte na německý romantický film s názvem Žena v rudých šatech ve 14:25. Večer ve 20:00 to pak bude německý sci-fi film Ztracené město a hned po tomto filmu ve 22:10 se těšte na americký film oceněný Oscarem Million Dollar Baby.

Už tuto středu můžete opět sledovat po seriálu Hospoda další střihový pořad s těmi nejlepšími scénkami z let minulých, tentokrát na téma - Všude dobře, doma nejlépe. V neděli ve 13:30 si pak nenechte ujít Moto GP - tentokrát to bude VC Německa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FragMan FragMan | 12. července 2009 v 15:45 | Reagovat

Copak že vysílá Nova film Milion Dolar Baby? Je od Warner Bros. a takové filmy má exklusivně Prima :-) Má někdo nějaké vysvětlení? Koupila to Nova už před lety ještě před smlouvou Primy s Warner Bros. nebo s tím má něco společného koupení třetiny CME Time Warnerem, který vlastní i Warner Bros. ? Docela by mě to zajímalo!

2 web web | 13. července 2009 v 22:29 | Reagovat

Nova opravdu získala několik filmových lahůdek od Warner Bros., ovšem to zda se jedná o nějaké zvýhodnění díky interním záležitostem ohledně CME zatím nikdo netuší...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama