28/2009

5. července 2009 v 10:00 |  Next week
Týden je opět pryč a my se setkáváme při prvním Next week v měsíci červenci, nyní se opět podíváme na to, co si nachystala televize Nova v novém týdnu, vše podstatné se dozvíte v tradičním nedělním článku.

Ze seriálové tvroby to bude pouze úterní seriál Námořní vyšetřovací služba a sice premiéra čtvrté řady a poté se můžete těšit na reprízu amerického seriálu Báječní lidé, Nova nasazuje tyto epizody už od nedělní půlnoci.

Filmová tvorba nabídne tentokrát čtyři premiérové filmy. Hned tu první premiéru uvidíte již v pondělí 6. července ve 21:40 a to pod názvem Noc patří nám, jedná se o americký thriller. Již v pátek v 0:25 je pro vás nachystán americký erotický film s názvem Nahé hříchy. Na sobotu 14:40 je připraven německý romantický film s názvem Vezmi si mou ženu. Na sobotní prime-time 20:00 je nachystána americká komedie Táta na plný úvazek.

Již tuto středu si po seriálu Hospoda nenechte ujít další díl stříhového pořadu k 15. narozeninám televize Nova, tentokrát s Václavem Svobodou, tedy seriálovým Lumírem Nyklem z Ulice. V neděli v 13:30 se pak určitě dívejte na Formule 1, tentokrát na VC Německa.

Již zítra nás čeká svátek a proto si Nova nachystala několik filmových lahůdek, bude to například film 101 dalmatinů v 10:55. Ve 12:50 Úžasňákovi, slavný to americký film. Ve 13:35 se těšte na Sestru v akci 2 a poté českou komedii Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách, pondělní prime-time je pak beze změny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama