Shrnutí měsíce - červen 2009

30. června 2009 v 10:00 |  Shrnutí měsíce
Je to až neuvěřitelné, ale na našem blogu už se po desáté setkáváme se shrnutím měsíce. Začínali jsem v září a nyní máme již červen roku 2009. V tomto článku si opět shrneme to nejdůležitější, co se údalo kolem TV NOVA v měsíci červnu.

Nova spustila několik dalších interentových projektů, byli to forum.cz a galerie.cz, ke které připravuje také zbrusu novou letní soutěž. Nové stránky dostal také nekonečný seriál Ulice, díky videostreamu a nováckých stránkách navštěvuje tento portál čím dál tím více lidí, mnohdy se dostane i na 11. příčku v pořadí všešch internetových stránek Česka.

Minulou sobotu jsme se definitivně rozloučili s pořadem Eso. V sobotu ráno se do studia přišlo rozloučit několik desítek hostů, moderátor Leoš Mareš předal pomyslné žezlo sobotního dopoedne dvojici Kotek-Mádl, kteří už nyní připravují na září nový pořad s názvem Stahovák.

Již v červnu se rozjelo několik castingu na Česko-Slovenskou SuperStar, nejdříve se konal v Brně, potom v Bratislavě a přesunul se také do Prahy, vše na konec završí ještě Košice, tam se castingy očekávají až v červenci. Do SuperStar se přihlásilo více než 11 tisíc lidí.

Televize Nova spustila svoje letní scháma, objevili se seriály jako O zvířatech a lidech, fenomenální Hospoda a seriál Chalupáři, který si získal srdce několik milionů diváků, sledovanost má dokonce nejlepší z celého týdne, porazil dokonce i seriál Ordinace v růžové zahradě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama