Připravuje se Výměna manželek

1. června 2009 v 10:00 |  Novinky
Televize Nova vysílala už celkem 4. série reality-show Výměna manželek, nyní se pomalu schyluje k přípravám na 5. řadu této reality-show. Jak nyní vše probíhá a co víme o další nové řadě, kdy začne natáčení? To vše v dnešním prvním červnovém článku.

Výměna manželek, konkrétně potom její čtvrtá řada, skončila před několika týdny. 4. řada se opět stala úspěšná a některé z epizod, které byli nabity emocemi nebo nějakým způsoběm zajímavé opět trhaly rekordy ve sledovanosti.

Po této velmi dobré zkušenosti se ředitelství Novy rozhodlo, že natočí další pokračování. Natáčení ale zatím neprobíhá. A to hned několika důvodů. Mezi nimi je například, to, že Nova má nyní rozjeto spoustu nových věcí a nechce se zatím pouštět do natáčení nové.

Dalším problémem je to, že režisérka celého projektu Jana Rezková pracuje na nové show Dům snů, jehož vysílání začne již na podzim. Přesto ale produkce nelení a už nyní vybírá kandidáty a podařilo se ji to. Do páté řady má už nyní vybráno více než polovinu.

S natáčením by se mělo začít již tento podzim, vysílání se pak bude konat pravěpodobně za rok na podzim, tedy v nové sezóně 2010/2011. Zda se vše povede zatím nevíme, vy si ale na stránkách Novy můžete připomenout starší díly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama