Osobnosti: Suchánek-Genzer

6. června 2009 v 20:00 |  Osobnosti
Po několika dnech se tu opět na náš blog vrací cyklus Osobností televizní obrazovky, v tomto cyklu pravidelně mapujeme osobnosti, kteří jsou nějkým způsobem spjati právě s televizí Nova. Dnes je to moderátorská dvojce Michal Suchánek a Richard Genzer.

Tito moderátoři jsou nerozlučitelnou dvojicí na televizních obrazovkách, momenty, kdy v posledních letech nejsou spolu jsou velmi krátké a solo se téměř nevyskytují. A jak vlastně na Nově tito moderátoři začínali.

Ještě za raných let televize Nova v devadesátých letech spolu začali moderovat pořad XXL na sucho a pak nový pořad Katapult, který na Nově vydržel, ještě za éry Vladimíra Železného, dlouhou dobu. Ani jeden se dnes už nevysílá.

Po těchto projektech se polu s Josefem Cardou a Veronikou Žilkovou pustili do stairického pořadu Tele Tele, který sklidil neuvěřitelný úspěch, pořad se náramně povedl a s menšími změnami vydržel až do roku 2006.

V roce 2007 se tato dvojce vrátila a sice jen na dva měsíce. Vrátila se do soutěžního pořadu Jsi chytřejší než páťák? Tento pořad nezklidil moc ovací a proto se vysílal pouze přes prázdniny, do zářijové sezóny nenastoupil.

V roce 2008 se rozjela na Nově první talkshow Mr. GS, a právě tu začali moderovat Suchánek-Genzer, rovněž se ji na Nově daří a vysílá se už rok, letos v únoru vstoupil do druhé sezóny. Vysílá se vždy v neděli večer.

Samostatné výstupy této dvojice jsou minimální. V posledních letech si Ricahrd Genzer zahrál v Troškově Kameňáku 3 a Michal Suchánek si střihl roli v pokračování komedie Sněženky a machři po 25 letech, jehož je Nova mediálním partnerem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama