Finty Dicka a Jane - premiéra v sobotu

9. června 2009 v 10:00 |  Premiérové filmy
Už tuto sobotu Nova na svých obrazovkách uvede premiéru nového americké snímku s názvem Finty Dicka a Jane. jedná se typickou americkou komedii, která je dnes na světě vělmi žádná, na našem blogu vám přínášmíe stručný popis.

Dicku Harperovi se konečně vyplácejí roky jeho tvrdé práce - po dlouhém čekání je povýšen na viceprezidenta společnosti Globodyne, světového leadera v oblasti konsolidace médií. Poté, co na své nové pozici stráví jeden den, je však Globodyne potopena ekonomickou katastrofou, která se podobá skandálu ve firmě Enron. A černý Petr zůstává v ruce Dickovi.

Náhlá změna vrtkavé štěstěny udělala Dickovi, který si nestihl našetřit žádné peníze na horší časy, velkou čáru přes rozpočet. A místo horších časů přicházejí rovnou ty nejhorší - Dick a Jane s hrůzou sledují, jak z jejich života postupně mizí pompézní dům na předměstí, luxusní auta i přátelé z vyšší společnosti.

Nova tento snímek uvede již tuto sobotu ve 20:00, bude se jednat o premiérový slot, Nova toiž uvede nejdřívse snímek Finty Dicka a Jane, poté to bude film Jeskyně a na konec premiéra filmu Americká kletba.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama