Dokumentární seriál na podzim na Nově

13. června 2009 v 10:00 |  Novinky
Televize Nova připravuje už nyní ve střižně zbrusu nový dokumentární seriál, i když mnozí z vás si řeknou, po vyslovení názvu seriálu, o jaký seriál se jedná, musíme vám prozradit, že je to opravdu tak, nový seriál se jmenuje Občan Havel.

Televize Nova se rozhodla, že udělá dokumentární seriál z dosud nejzveřejňěných záběrů, který natáčel Pavel Koutecký po dobu patnácti let s prezidentem Václavem Havlem. Velké množství záběrů jste ale již mohli vidět ve filmu Občan Havel.

A protože je materiálu dostatek, Nova se rozhodla, že bude dělat hodinové díly seriálu. Podle přípraveného týmu, má být tento seriál zcela jiný než filmová verze dokumentu o Václavu Havlovi, v čem bude jiná zatím nevíme.

Seriál bude mít pouze čtyři hodinové díly a vy se na něj můžete těšit již letos na podzim, nebude to asi hned v září, ale v průbehu podzimu se ho určitě dočkáte. Jak se bude divákům líbit není zatím jasné, seriál je ve stádiu příprav.

Snímek Občan Havel, kterým byla Nova koproducentem se stal velice úspěšný, jak v kinech, tak na soutěžích, získal například Českého lva v kategorii dokument roku. Převzít si ho přišel i samotný Václav Havel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama