27/2009

28. června 2009 v 10:00 |  Next week
Týden je opět pryč a my se můžeme pustit do nového, tentokrát už prvního červencového prázdinového dílu, který bude opět trochu odlehčený, přesto nás ale čeká několik seriálových a filmových premiér.

Nejdříve začneme jako obvykle seriálovou tvrobou. Již v pondělí se můžete těšit na premiéru seriálu Štvanci a sice na první sérii. Rovněž v pondělí na nás čeká repríza druhé řady seriálu Zvěrokruh. V úterý odpoledne to bude repríza desáté řady amerického seriálu Hvězdná brána. V neděli dopoledne na nás čeké premiéra kriminálního seriálu Unesený.

Filmová nabídka nabídne tři premiérové filmy. Již ve středu ve 22:35 to bude britský thriller s názvem Po krk v extázi. V pátek v 0:25 se těšte na americký erotický film s názvem Tajemství erotických lázní. V sobotu večer nás pak čeká premiéra českého filmu, o kterém vám ještě v průběhu týdne přineseme článek - Poslední plavky začínají ve 20:00.

V neděli ve 14:55 vám Nova přinese přímý přenos finálového kola mužů Wimbledon 2009, sledovat jej můžete až do večerních hodin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama