26/2009

21. června 2009 v 10:00 |  Next week
Už tento týden se téměř rozloučíme s měsícem červnem, ten příští týden už zase vstoupíme do prvního červencového týdne a rozjede se prává letní sezóna, pojďme se tedy podívat co nás v tomto týdnu čeká.

Co se týče seriálové nabídky, tak musíme říct, že je celkem pestrá. Již v pondělí se těšte na 5. řadu Komisaře Rexe a to v premiéře, druhý den pak uvidíte také premiéru třetí řady seriálu Vražedná čísla. Ve středu se těšte na reprízu českého seriálu Hospoda. O den později to bude repríza Kriminálky New York. V pátek se konečně dočkáme premiéry první řady seriálu Dva a půl chlapa a také reprízy první řady Kriminálky Las Vegas.

Filmová nabídka tentokrát představí 3 premiérové snímky. Již v pátek to bude v 00:05 americké sci-fi s názvem Povstání strojů, o den pozdějí potom animovaný film Mezi námi zvířaty - ve 20:00. A v neděli dopoledne to bude tradiční kriminální film s názvem McBride: Padlý anděl, sledovat jej můžete v 9:45.

Již od pondělí můžete sledovat každý všední den reprízu pořadu Nová cestománie, kterou Nova vysílala před několika lety, provázet vás budou Miroslav Vladyka a Bára Štěpánová, takže si můžete zavzpomínat...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama