25/2009

14. června 2009 v 10:00 |  Next week
Nacházíme se nyní v polovině měsíce června a na našem blogu si můžete právě dnes přečíst další díl Next week, ve kterém se dozvíte vše podstatné o tom, jaké seriály a filmy Nova uvede v premiéře v příštím týdnu, pojďme se podívat.

Nejdřív začneme jak jinak než seriálovou nabídkou, která v tomto týdnu bude rozhdoně lehce pestřejší než tomu bylo v minulém týdnu. Už ve čtvrtek se těšte na premiérovou šestou řadu kriminálního seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti. V pátek si pak nenechte ujít premiéru páté řady seriálu Las Vegas: Kasíno. V neděli v ranních hodinách se děti mohou těšit na premiéru seriálu Spongebob v kalhotách. Ve 20:00 to potom bude novácká premiéra českého seriálu Chalupáři.

Co se týče filmové nabídky, také bude, Nova si nachystala 3 premiérové filmy. Již ve čtvrtek to bude kanadsko-americký thriller s názvem První výstřel ve 23:15. O den později ve 20.00 to bude premiéra romantického filmu Láska a jiné pohromy. V sobotu večer ve 22:20 je nachystán film Černý úsvit.

Ve středu také můžete ve 20:00 sledovat premiéru 30. dílu seriálu Comeback. V neděli ve 13:30 se pojdede další závod Formule 1, tentokrát Velká cena Velké Británie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama