24/2009

7. června 2009 v 10:00 |  Next week
Týden je opět pryč, máme za sebou celkem úspěšný první červnový týden, který se stal na obrazovkách televize Nova týdnem s mnoha rekordy, hlavním trhákem byli původní české seriáyl a samozřejmě zpravodajská relace.

Jak každý týden si na nedělní dopoledne připravujeme nějaký článek o novýh začínajících řadách seriálu, v téměř jednoroční historii našeho blogu se ještě nestalo, že by se v týdnu žádný seriál nevysílal, to se stalo až v tomto 24. týdnu, tento týden se dočká pouze rozjetých seriálů.

Zato filmová nabídky bude trošku pestřejší, těšit se můžete na celkem šest premiérových snímků. Ten první můžete sledovat již v pátek ve 20:00, jedná se o americkou romantickou komedii s názvem Vdáš se a basta. O den později, v sobotu 13. června taktéž ve 20:00 si určitě nenechte uját filmovou komedii Finty Dicka a Jane, hned po tomto snímku následuje americko-německý film Jeskyně, ve 21:55. Další premiérový snímek je připraven na sobotu 23:45, jedná se o koprodukční film pod názvem Americká kletba. V neděli začíná premiérový akční film již v 9:45 a to pod názvem Karla Rubensová: Dítě jako rukojmí. Ve 20:00 se pak těšte na druhý závěrečný díl filmu Záplava.

Už ve středu můžete sledovat další pokraočvání seriálu Comaback, tentokrát pod názvem Krev, pop a slzy a v neděli odpoledne si nenchte ujít Moto GP - Velká cena Katalánska.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama