Značka Česko Slovenská Superstar zaregistrována

8. května 2009 v 10:00 |  SuperStar
Na Úřadu průmyslového vlastnictví byla nedávno zaregistrována nová ochranná známka, kterou si nechala zaregistrovat společnost, která je majitelem licence na nový pořad, který televize Nova připravuje na podzim.

Už před několika týdny jsme vás informovali o tom, že televize Nova poslečně s televizí Markíza se rozhodli, že budou spolu dělat jeden velký projekt. Bude se jednat o velký zpěvácký projekt s názvem Česko Slovenská SuperStar.

Přesně takový název si společnost Framantle Media zaregistrovala v předchozích dnech. Televize Nova zatím nechce prozrazovat žádné podrobnosti, stejně je na tom i sesterská televize Markíza, jisté tedy není ani začátek soutěže.

Je velice pravděpodobné, že castingy by se mohli začit konat o prázdninách možná již v červenci, úvodní kola možná v srpnu a v září. Velké přímé přenosy tedy vychází někdy na říjen až listopad, finále se pak odehraje ke konci prosince.

Bližší informace by měli obě televize poskytnout ke konci letošní televizní sezóny, tedy zhruba v červnu, o tom kdo se stane moderátorem bude také jasné až při prvních kolech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zix Zix | 9. května 2009 v 12:49 | Reagovat

No pokus o good pořad dobrej,ale bude to určitě propadák.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama