Zahájeno natáčení realityshow Dům snů

19. května 2009 v 10:00 |  Dům snů
Jak jsme vás nedávno informovali, televize Nova přiravuje na svoji příští sezónu novou realityshow, jmeunje se Dům snů a s natáčením se slavnostně začalo včera v dopoledních hodinách. Vše je tedy připraveno ke startu.

Realityshow Dům snů televize Nova nevymyslela, jedná se pouze o licencovaný projekt, který koupila v zahraničí, to jak se ujeme tady v České republice zatím nikdo neví, jisté vše bude na podzim, kdy se vše rozjede.

Včera v dopoledních hodinách začalo slavnostní natáčení a to zajímavým způsobem. Moderátor celé akce spolu s generálním ředitelem Petrem Dvořákem zasadili slavnostně strom, který smybolizuje začátek celého projektu.

Celá souěž má jedinou výhru a to dům v hodnotě 10 milionů korun, kterou získá pár, který splní všechny podmínky a stane se tedy vítězem celé soutěže. Do projektu se zhruba před rokem přihlásilo více než 7 tisíc zájemců, dům se pak nachází nedaleko Prahy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maxx Maxx | 9. června 2009 v 12:42 | Reagovat

Úspěšný to bude, protože Nova jasně vidí na Primě, že stavební show typu Jak se staví sen / dům, jsou vysoce sledované, takže Nova zase nepřichází s něčím novým, jen představí trochu jinou verzi již úspěšného pořadu z konkurence.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama