Walker, Texas Ranger začíná v červnu

27. května 2009 v 16:00 |  Summer 2009
Dnes jsme na našem blogu rozjeli zbrusu novou rubriku s názvem Summer 2009, od dnešního dne vám na našich internetových stránkách budeme zveřejňoavt informace, které se týkají letní sezóny. Tedy se dozvíte novinky a zajímavosti právě o letošním Létu 2009.

Už za necelý týden se poněkolika letech vrací na obrazovky Novy velmi populární seriál Walker, Texas Ranger, který se s tal jedním z nejznámějších seriálů USA, který se prodal do sputsu zemí, včetně několika Evropských.

Televizní seriál Walker, Texas Ranger se poprvé na obrazovkách Novy objeví už v útěrý 2. června ve 14:15. Nova právě tímto seriálem chce zaplnit vysílací čas v prázdninovém, méně sledovaném a samozřejmě také méně placeném času.

Seriál Walker, Texas Ranger je populární z několika důvodů, jedním z nich je samotný herec Chuck Noris, který je jedním z nejoblíbenějších amerických herců. Seriál má celkem dohromady 9. řad, ta první se poprvé objevila v roce 1993, ta poslední potom v roce 2000. V roce 2005 byl také natočen speciální televizní film.

Walker, Texas Ranger - každý všední den od 2. června na Nově
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marketa marketa | 25. října 2010 v 17:29 | Reagovat

žýjuj   jkiuuáouáá pú=éoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama