První televizní film na Nově - Natěrač

6. května 2009 v 18:32 |  Novinky
* Dnes bohužel druhý článek trochu ze spožděním, důvodem je opět špatné fungování blogu. Zveřejňavání článku na určitou dobu opět nefunguje, doufejme, že se to to spraví. Bohužel vám nemůžeme zaručit včasné zveřejnění článků. Děkujeme za pochopení.

Už zhruba před týdnem jsme vám na našem blogu prozradili, že televize Nova chystá do svého televizního programu cyklus nových televizních filmů. O tomto kroku Nova informovala již v září, nyní se vše naplnilo.

První televizní film uvidíme již v neděli 17. května. Zatím se nám nepodařilo zjistit, zda budete moci sledovat televizní filmy pravidelně až do konce června, jisté ovšem je, že první film se jmenuje Natěrač a o čem je ?

Příběh natěrače Waltera, který je souhrou pikantních okolností nucen sehrát roli manžela své klientky, čímž zachrání čest dámy, a je za to také náležitě odměněn. Televizní adaptace slavné divadelní komedie Donalda Churchilla, v níž si diváci mohou být jisti pouze jedním - možné je úplně všechno!

Hlavní role si v tomto filmu zahráli Jan Budař a Jitka Čvančarová, kterou si možná pamatujete ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Mezi dalšími se objeví třeba mladá herečka Marta Issová, kterou si můžete pamatovat ze Soukromých pastí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mája Mája | 6. května 2009 v 18:35 | Reagovat

Proč prostě nenapíšete, že to nestíháte psát? Vymýšlet si takové výmluvy je velice trapné. Zajímavé je, že ostatním to jede, zrovna vám ne !!!

2 web web | 6. května 2009 v 19:18 | Reagovat

Nejedná se o výmluvy, články píšeme vždy s denním předstihem. Bohužel nemůžeme za to, že to nefunguje. Několikrát kontaktujeme blog.cz, ale ti nám vždy odpoví, že se jedná o krátký několikadenní výpadek.

3 Roman Roman | 7. května 2009 v 7:21 | Reagovat

Zde se musím administrátora zastat je to zkutečně tak blog má neustále problémy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama