Propadáky z TV NOVA (6/8)

24. května 2009 v 20:00 |  Propadáky z TV NOVA
Týden nám opět utekl a vy, kteří jste si oblíbili náš pravidelný cyklus si můžete už nyní v neděli večer přečíst jeho šesté pokračování. Dnes se opět zaměříme na jeden pořad, který se na Nově nepovedl, pojďme se tedy na něj podívat.

6. díl - Zvoňte dvakrát
Píše se rok 2006, je začátek Nového roku a Nova si pro svoje diváky přichystala spoustu zajímavých novinek. O některých se ještě v cyklu Propadáky z TV NOVA dozvíte. Dnes se půjdme podívat na pořad, který propadl nejvíc v roce 2006.

O pořadu s názvem Zvoňte dvákrát už se nyní příliš neví, vy kteří si jej pamatujete musíe uzant, že se zase o takovou velkou katastrofu nejednalo, podle některých kritiků, není Česká republika ještě na tento formát připravena a měli pravdu.

Nova nasadila 3. ledna 2006 zbrusu nový komediální pořad, který si vzal námět z německy úspěšného projektu s originálním názvem Schillerstrasse. Princip pořadu je jednoduchý, vše je na improvizaci herců, kterým dává pokyn do sluchátka moderátor celého pořadu, vše ostatní vidí i divácí, jediný, kdo o tom nemá ani páru jsou ostatní herci.

Pořad byl naplánován na celkem 13 dílů, bohužel se tohoto počtu ani nedočkal a celý pořad byl stáhnut po několika epizodách. Některým se ovšem líbil a tak protestovali, pořad se však už nikdy na obrazovkách neobjevil, sledovanost po seriálu Ordinace v růžové zahradě byla velmi nízká.

Moderátorem se tenkrát stal herec Antonín Procházka, mezi lidmi, kteří se v tomto pořadu objevili to byli napříkald Tereza Bebarová, Josef Carda, Michal Suchánek, Richard Genzer, Mário Kubec, Kateřina Hrachovcová a hlavní postava Hana Ševčíková.

Pořad skončil už na jaře toho samého roku, nelíbil se a tak se vedení rozhdlo pro konec. Pořad stáhla a na místo nasadili americký seriál, který byl mnohem sledovanější než tento rádoby zábavný pořad.

V roce 2006 se nejednalo o jediný pořad, který skončil podobně jako Zvoňte dvakrát, o jednom z nich se dozvíte už brzy a to v našem dalším sedmém poračování cyklu Propadáky z TV NOVA, který pro vás připravujeme na poslední den v květnu.

Pokračování příště - Propadáky z TV NOVA (7/8) - 31. května ve 20:00
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zix Zix | 25. května 2009 v 18:23 | Reagovat

Nedávala něco podobnýho Prima?
Jak byl moderátor Carda,hrála tam př.Pogodová a porotkyně byla Osvaldová?

2 někdo někdo | 31. května 2009 v 21:17 | Reagovat

to bylo konečněj si tady!, ale to bylo trochu jiiné a byl to taky propadák

3 bříza bříza | 29. prosince 2012 v 19:04 | Reagovat

v dnešní době je to na Primě Partička, která je oproti tomu velice úspěšná...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama