Propadáky z TV NOVA (5/8)

17. května 2009 v 20:00 |  Propadáky z TV NOVA
Pokud jste čekaly další díl seriálu Propadáky z TV NOVA v pátek ve 20:00, nedočkaly jste se. Přesunuly jsme jej o dva dny na neděli 20:00. Rozhodly jsme se tedy, že každý víkend pro vás připravíme o dva nové články navíc, ze 14 článků původně se nyní rozšířil náš blog na 16 článků týdně. Pojďme se společně podívat na další díl cyklu Propadáky z TV NOVA.

5. díl - Bailando - tančím pro tebe
Píše se rok 2007, televize Nova s úspěchem vysílá svoje ''nekonečné'' seriály, jako jsou Ordinace v růžové zahradě (tenkrát ještě gynekologie) a denní seriál Ulice, který vysílala vždy před Televizními novinami.

To je ovšem jediný úspěch, kterým se Nova mohla v té době chlubit. V únoru roku 2007 rozjela seriál z právnického prostředí Světla pasáže, který se stal v tomto roce také propadákem. Psali jsme o něm ve 3. díle.

V dubnu 2007, tedy přesněji 20. dubna 2007, v pátek, rozjíždí Nova zbrusu novou televizní show, která se jmenuje Bailando - tančím pro tebe. Už podle názvu bylo tehdy patrné, že se bude jednat o novou taneční show.

Veřejnoprávní televize tehdy z úspěchem odvysílala podobný pořad, Nova se toho chytla a udělala celou verzi pořadu, ktrou koupila ze zahraniční pod svoji taktovkou. Bohužel se to nepovedlo, celý pořad se stal už brzy propadákem.

I přesto, že moderátoři se snažili udržet celou atmosféru v náledě, nepovedlo se. Moderátory se stali Dalibor Gondík, který i v této době měl na obrazovce pořad Rady ptáka Loskutáka a moderátorka Kristýna Kloubková, kterou nyní můžete znát ze Snídaně s Novou pod jménem Kristýna Bastienová.

Princip soutěže byl jasný. 8 párů tancovalo pod nějakým záměrem, tedy chtěli někomu vytančit finanční částku na splnění snu někomu známému. Mezi známími osobnostmi se objevili například Richard Tesařík, Adéla Gondíková, Tomáš Krejčíř, Lucie Borhyová, Jiří Mádl nebo Jana Paulová.

Zdlouhavé přímé přenosy, které se i s reklamními pauzami vyšplhaly na 3 hodiny se divákům nelíbili. Vyhlašování výsledku v pozdních večerních hodinách a nudné výstupy. I to mělo za příčinu propad ve sledovanosti tohoto pořadu. Ani bulvár tomuto pořadu moc nepomohl, údajný románek mezi souěžícími tomu ještě více uškodil.

Po několika týdnech byla celá soutěž konečně na konci. Celou soutěž po 8 týdnech vyhrál moderátor Snídaně s Novou Tomáš Krejčíř. Ten měl tu možnost a mohl splnit přání svému nejbližšímu.

Rok 2007 nebyl pro nové formáty moc povedený. Nepřidalo tomu ani vysílací schéma. Bailando v pátek večer a Světla pasáže ve středu večer, tedy v nejméně aktivní prime-time v průběhu týdne.

Pokračování příště... Propadáky z TV NOVA (6/8) - 24. května ve 20:00
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ten, který ví Ten, který ví | 17. května 2009 v 21:24 | Reagovat

Voleee, už jsem ti to sem psal - neumíš-li česky, vy*er se na blogování!!! Takový hrubice se fakt jinde než tady neviděj...

2 anonym anonym | 18. května 2009 v 8:30 | Reagovat

Alespoň byste mohli dávat ve svých článcích správné informace. Např. Bailando nevyhrála Lucie Borhyová (skončila na 2.místě), soutěž vyhrál pár s Tomášem Krejčířem.Než něco napíšete, ověřte si to ! Jak se správně říká, dvakrát měř, jednou řež ! PS: Udělejte něco s těmi hrubkami, je to děsné !!!

3 anonym anonym | 18. května 2009 v 8:32 | Reagovat

nebo například nebyl to Petr Pirek, ale Petr Pik !!! Hrůza a děs !

4 Zix Zix | 18. května 2009 v 14:14 | Reagovat

Ten pravopis je fakt děsnej.

5 Kotrad Kotrad | 26. června 2009 v 12:51 | Reagovat

No jo Nova

6 BrandonFauch BrandonFauch | E-mail | 17. října 2017 v 16:18 | Reagovat

Utkstcldw
Недорого eminsa <a href=https://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>женские кошельки</a> цены, Как купить французские <a href=https://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>женские кошельки</a>

7 RobertNoW RobertNoW | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 17:20 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-nouveau/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-nouveau/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama