Propadáky z TV NOVA (4/8)

8. května 2009 v 20:00 |  Propadáky z TV NOVA
Je tu opět pátek 20:00 a pro naše pravidelné návštěvníky nemusíme jistě připomínat, že právě nyní se na našem blogu objevil čtvrtý díl našeho miniseriálu s názvem Propadáky z TV NOVA, dnes tedy opět s novým dílem.

4. díl - Neviňátka
Když se dneska řekne pořad Neviňátka, někdo si pořad vůbec nevybaví a to z důvodu, že přeletěl televizní obrazovku strašně rychle a nestihl se ani pořádně usadit a nebo na tento zajímavý formát radší rychle zapomněl. A ten kdo si vzpomíná, tak musí uznat, že se nejednalo o velmi povedené dílo.

Vše se odehrlo teprve v minulém roce. Televize Nova intenzivně připravuje novou sezónu 2008/2009, připravuje se a bychytává všechny možné chyby, ke konci prázdin slavnostně oznamuje zpravodajům svůj program.

Mezi pořady stálími jsou Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice a další, začínají se ale také obejvovat novinky a to v podobě seriálu Comeback a Kriminálka Anděl, všechny tyto jsou úspěšné, Comeback se vysílá ještě nyní a Kriminálka Anděl bude mít brzy druhou řadu.

Zároveň se kromě prime-timeových pořadů spouští také jeden v off-time, tím se stává právě pořad Neviňátka, celým názvem Neviňátka aneb upřímnost na zabití. Tento pořad se začíná vysílat 7. září 2008 v 17:30.

Moderátorkou se stala Pavlína Wolfová, která diskutuje s dětmi ve studiu na různá témata, děti jsou také různí, někteří mladší, někteří naopak starší. Divákům se pořad po prvních několika dílech přestává líbit a sledovanost jde rapidně dolů.

Začínají se množit negativní ohlasy a sledovanost se také vedení nelíbí. Po pouhých deseti týdnech, čili po deseti dílech končí natáčení a výroba celého programu. Dne 7. listopadu 2008 se diváci dočkají posledního dílu.

Nově se nepovedl jeden z pořadů, kterým se snažila vyplnit místo mězi Odpoledními televizními novinami a pořadem Rady ptáka Loskutáka. Nyní po tomto pořadu jej úspěšně zastoupil americký sitcom Dva a půl chlapa.

Televize Nova ovšem nemusela kvůli pořadu trůchlit. Povedlo se jí totiž spustit několik nových projektů, které se všechny stali velice úspěšné. Ať už je to Comeback nebo Soukromé pasti či úspěšná Kriminálka Anděl.

Pokračování příště... 16. května - Propadáky z TV NOVA (5/8)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama