Osobnosti: Pavel Svoboda

16. května 2009 v 20:00 |  Osobnosti
Po prvních pokusech v listopadu s novým seriál Osobnosti, kdy jsme zveřejnili pouze dva články jsme se nyní rozhodli, že budeme tento seriál zařazovat každý týden a to vždy v sobotu právě v tento čas, tedy ve 20:00.

Pro dnešní třetí díl jsme se rozdholi, že po Radku Johnovi, Josefu Klímovi, Petru Rychlém zařadíme další osobnost, která je na televizníách obrazovkách nejdéle ze všech, jedná se o moderátora Pavla Svobodu.

Když se řekně Pavel Svoboda, divákům se tato tvář příliš nevybaví. Ovšem divákům, kteří se buď zajímají o televizní dění nebo sledují každé ráno ranní show Snídaně s Novou, tak věříme, že tuto osobnost určitě znají.

Pavel Svoboda se na obrazovkách Novy poprvé objevil v roce 1994, kdy Nova začal vysílat a tedy se začal vysílat i pořad Snídaně s Novou. Svoje 1. vysílání uskutečnil 16. února 1994. Pavel Svoboda je na Nově tedy více než 15 let.

Nebylo to ale pouze Snídaně s Novou, pro kterou se stal za svoji kariéru moderátorem. V průběhu let si zkusil také moderování tehdy velice úspěšného pořadu Riskuj, který skončil před několika lety i s moderátorem Janem Rosákem.

Za patnáct let vystřídal spoustu moderátorských partnerek, které ve Snídani s Novou pravidelně tvořil pár. Tou poslední se stala Marta Ondráčková. Přežil také výměnu snídaňových studií, kterých bylo opravdu hodně. Zajímavostí například je, že když před patnácti lety nastupoval, měl spustu vlasů. Když se na něj podívate teď, nenajdete žádný.

Snídaně s Novou - každý všední den od 5:59 - do 8:30
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ten, který ví Ten, který ví | 17. května 2009 v 17:53 | Reagovat

Nauč se konečně česky debiléééé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama