Osobnosti: Gondíci

23. května 2009 v 20:00 |  Osobnosti
Je tu opět sobota večer a už po čtvrté se setkáváme u dalšího vydání našeho seriálu, který jsme nazvali Osobnosti, právě v tomto seriálu jsme se rozhdoli trochu nakouknout do historie a přiblížit vám některé moderátory Novy.

Dnes jsme se rozhodli, že vám představíme dvojku, která se na televizních obrazovkách objevuje už více než 10 let. Jak už samotný název článku napovídá, dnešními osobnostmi budou Adéla a Dalibor Gondíkovi.

Tato sourozenecká dvojce se poprvé na televizní obrazovce Novy objevila na podzim v roce 1998 a to v ranní show Snídaně s Novou, kterou spolu také moderovali. Podle jejich slov se jedná o nejlepší pořad, co kdy moderovali.

Dále se píše rok 2001, světlo světa spatří nový pořad o kutilství s názvem Rady ptáka Loskutáka, který se na televizních obrazovkách s menšími programovými změnami drží již osmý rok. Pořad bude pokračovat i nadále.

Tato dvojce také spolupracovala na veleúspěšném zábavném pořadu Go-Go šou. Tento pořad měl jednoduchý námět, zábava od začátku do konce proložená písněmi, které zpívala ty nejznámější zpěváci, součástí bylo i několik hostů.

Sám Dalibor Gondík moderoval také spoustu projketů, jednou z mnoha byli například velké Testy národa ještě s Mirkou Čejkovou nebo Adélou Banášovou. Moderoval také s Kristýnou Bastienovou taneční show Bailando.

Zato Adéla Gondíková-Brousková příliš věcí samostatně nemoderovala, na rozdíl ovšem od svého bratra hrála v jednou z nejúspěšnějších seriálů součastnosti - Ordinace v růžové zahradě 2 a sice zdravotní sestru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gondík fan Gondík fan | Web | 22. října 2015 v 1:02 | Reagovat

Supeeeeeeeeeeeeeer

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama