Nový desing tn.cz se líbí

16. května 2009 v 10:00 |  Internet
Před dvěma dny spustila internetová sekce televize Nova nový desing ke zpravodajskému portálu tn.cz, který byl poprvé oficiálně spuštěn 5. května loňského roku, kdy jej slavbnostně spustil generální ředitel Novy v přímém přenosu v Televizních novinách.

Za celý rok se vypracoval tento portál mezi jednu z nejvýznamnějších internetových značek v Česku, stránku tn.cz zná dnes už téměř každý. Průměrně jej nyní navštěvuje každý týden více než jeden milion návštěvníků.

Ve čtvrtek Nova uspořádala tiskovou konferenci k tn.cz, představila také svoje internetové záměry, právě v tento den se také rapidně zvýšila návštěvnost tohoto portálu a to více než o 20 tsiíc uživatelů za jeden den.

O proti středě to byl nárůst o 16 % v průměrné denní návštěvnosti. Když srovnáme čtvrteční slavnostní spuštění nového desingu například s úterý, nárůst v návštěvnosti je téměř 28 %, což je velmi dobrý výsledek.

Za náš blog přejeme portálu tn.cz spoustu nových návštěvníků a také přejeme, aby tento portál dělal na svých stránkách pouze kvalitní zpravodajství, které bude úspěšné. Nový desing se podle našeho názoru povedl a je mnohem lepší než ten starý. A co myslíte vy? Napište svůj komentář !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zix Zix | 16. května 2009 v 12:46 | Reagovat

Ve Volejte Novu a ještě někde na netu sem čet že maj ten milion za měsíc a né za tejden.A o5 sou chyby v článku.

2 Ten, který ví Ten, který ví | 17. května 2009 v 17:50 | Reagovat

Tyhle stránky dělá předevšim idiot, kterej neumí česky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama