Nova sport uvede prestižní Wimbledon

27. května 2009 v 10:00 |  Nova Sport
Televizní stanice Nova sport, která patří do portfólia CME a je dostupná pro diváky nejen v České republice, ale i na Slovensku, se dočká dalších prestižních sportovních událostí. Hned tu první vám poodhalíme v dnešním prvním článku.

Na konci měsíce června a na počátku nového měsíce července se vední Novy sport rozhodlo, že bude na svých obrazovkách vysílat prestižní sérii tenisových závodů Wimbeldon, které začínají být i v Česku pro diváky velice atrkativní.

Nova sport ve své novodobné historii tyto turnaje bude vysílat vůbec poprvé. Zápasy budou vysílany většinou v přímém přenosu, komentátory se stanou mimojiné také moderátor Sportovních novin a Formule 1 Martin Pouva, mezi dalšími to bdue třeba Tomáš Borovec.

Během 14 dnů uvede Nova sport na svých obrazovkách více než 96 hodin těchto zápasu, které věřte, že budou opravdu napínavé. Pro svoje fanoušky si také přychystali přvapení a to v podobě finálového zápasu. Na ten se mohou těšit v neděli 5. července v přímím přenosu na hlavním kanálu - Nova.

Přímé přenosy z Wimbeldonu začínají na Nova sport již 22. června.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama