Nová postava míří do seriálu Ulice

23. května 2009 v 10:00 |  Ulice
Televizní nekonečný seriál Ulice už pomalu jede do finále se svoji 4. řadou. Ještě před tím, než se s tímto seriál rozloučíme, tedy na konci června letošního roku do seriálu nastoupí jedná zbrusu nová postava. V této sezóně se jedná o poslední novou postavu v seriálu.

Seriálovou rodinu Nekonečných obohatí už brzy nová postava, a bude opět součástí této velmi rozsáhlé rodiny, která nás věřte ještě v dalších dílech určitě překvapí. Do seriálu nastoupí Borisův sedmatřicetiletý nemanželský syn Max, který přijede právě za svým otcem a to kvůli cirkusu.

Max žil společně se svoji matkou ve Francii, kde má také svoji přítelkyni. Nyní přijíždí do Česka a to kvůli cirkusové štaci, která se chystá. A právě jeho otec mu má v tomto pomoci. Max s Borisem nikdy nežil, přesto má Max k Borisovy velmi vřelý vztah.

Roli Maxe si zahraje herec Filip Richtermoc. Podle tiskové mluvčí seriálu Ulice, kterou je Johana Brzobohatá, se má tato postava poprvé v seriálu objevit už příští týden v pondělí, kdy má volně nastoupit do seriálu, bližší záměry s touto postavou zatím nikdo nechce komentovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama