Josef Klíma odchází z Novy

15. května 2009 v 16:00 |  Novinky
Po Radku Johnovi, který před několika týdny opustil televizi Nova a přestal tak pracovat na pořadu Na vlastní oči, opouští tuto televizi po více než 15-ti letech i jeden ze služebně nejstarších moderátorů Josef Klíma.

Josef Klíma spolu s adkem Johnem začali v letech 1994, tedy v době, kdy Nova začínala vysílat svůj první pořad - Na vlastní oči. Tento pořad se na Nově objevoval po dobu 15-ti let s menšími přestávkami.

Nyní před několika týdny se produkce pořadu zastavila a tímžto pádem také vysílání. Televize Nova slibuje úpravu celého pořadu a jeho nový formát by se měl na obrazovách měl objevit už v letošním roce - v září.

Moderátor Josef Klíma odchází pouze z pořadu Na vlastní oči. Dále ale bude pracovat na novém kriminálním seriálu Expozitúra, na kterém již nyní probíhají dokončovací práce. Na tento seriál se můžete těšit v sezóně 2009/2010.

* Cyklus Propadáky z TV NOVA jsme přesunuli na nedělní dvacátou hodinu. Na víkend pro vás připrvujeme pokračování seriálu o Osobnostech televize Nova, chtěli bychom jej dávat pravidelně. Těšte se už brzy...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama