Do SuperStar se přihlásilo rekordní počet uchazečů

29. května 2009 v 10:00 |  SuperStar
Už za několik málo dní se v České a Slovenské republice rozjedou castingy na jednu z největších show letošního roku - Česko Slovenská SuperStar. Do této mezinárodní soutěže se už nyní přihlásil extrémní počet účastníků

Už tento týden se na obrazovkách české Novy a slovenské Markízy objevili první nové spoty, ve kterém moderátoři celé akce Leoš Mareš a Andrea Banášová zvou diváky na tuto soutěž a nabádají, aby se přihlásili.

Už ke konci minulého týdne se přihlásilo více než 5000 účastníků, což je extrémní počet a samozřejmě není ani konečný. Předpokldá se, že by měl ještě počet o několik tisíc narůst. Kolik bude celkové číslo bude známo až na konci posledního castingu v Praze.

I když se do soutěže přihlásilo spoustu účastníků, není jisté, zda všichni přihlášení příjdou na castingy v Praze, Brně, Bratislavě a Košicích, někteří se ale také mohou přihlásit až na místě. Podle koordinátora celé soutěže Vítka Pokorného je ale lepší přihlásit se dopředu, přímo na místě totiž nemusí být již volná místa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama