Co nového v květnu ?

2. května 2009 v 16:00 |  Novinky
Dnešním dnem se rok přehoupl do svého 5. měsíce, televizní obrazovky nepřinášejí moc novinek, pojďme se tedy seznámit jen lehce s tím co si pro nás na tento měsíc připravila televize Nova, bohužel toho zatím nebude moc.

Jako první musíme zmínit to, že Nova v Praze vysíla již plně digitálním signálem, stalo se tak dnes o půlnoci, pražští obyvatelé už tedy nomohou sledovat kanál Nova na svém obyčejném analogové příjmači pomocí antény.

V měsíci květnu také dále pkračují vaše oblíbené seriály jako je Ordinace v růžové zahradě, Ulice a sitcom Comeback. Na novinových stáních bude po celý květen možno koupit další díly známého cyklu příběhu Soukromé pasti, které Nova vydává na DVD.

Nova začne vysílat televizní filmy, stane se tak v polovině letšoního měsíce května. O čem bude první z filmu se dozvíte již tuto neděli v našem speciálním článku, který pro vás již nyní intenzivně připravujeme.

Na našem blogu dále můžete číst každý den vždy dva nové články, každý pátek také pro vás připravujeme speciální seriál Propadáky z TV NOVA. 5 nových dílů uvidíte v měsíci květen, ten poslední je pro vás připraven na první červnový pátek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama