Americké seriály se rozloučily

16. května 2009 v 16:00 |  Novinky
Před nedávnem jsme vám na našem blogu slíbili, že vás ještě několikrát budeme informovat o závěrečných dílech seriálů, které se vysílají i na televizi Nova. Nyní nastal ten čas. Tento týden se s námi v USA rozloučili tři seriály.

Dr. House (House M.D.) - tento seriál můžete v repríze sledovat každé pondělí na Nově hned po magazínu Televizních novin Víkend. V pondělí jej mohou sledovat i diváci v USA, toto pondělí 11. května se rozloučili posledním 24. dílem s 5. řadou seriálu. Tu další 6. řadu uvidí diváci až na podzim.

Ztraceni (Lost) - tento seriál si dal na televizních obrazovkách na chvíli pauzu, čtvrtá řada byla premiérově odvysílaná a o páté řadě nemáme zatím bližší infrmace. Co je jisté, tak víme, že tuto středu 13. května skončila 5. řada v USA a to svým posledním 17. dílem. Podle některých informací by se měl tento seriál objevit na Nově už v příští sezóně.

Útěk z vězení (Prison break) - Ani tento seriál už nemůžete na českých stanicích vidět. Před několika dny se s tímto seriálem rozloučila i Nova cinema a to v premiéře třetí řady. V USA se včera 15. května odvysílali poslední dva díly 4. řady. 22. díl je pro seriál konečný. Nové díly se již natáčet nebudou a na podzim už se diváci s tímto seriálem nesetkají. Čeští diváci se podle informací z Novy mohou na tento seriál tešit na podzim.

Pokračování seriálu Osobnosti (3) už dnes večer ve 20:00 na našem blogu !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zix Zix | 17. května 2009 v 0:22 | Reagovat

U toho Útěky z vězení-Nejdřív tam je že se s ním na podzim neuvidíme a pak najednou že jo.
Divný...

2 web web | 17. května 2009 v 8:23 | Reagovat

Diváci v USA se už s premiérovými díly na podzim nesetkají, čeští diváci uvidí ještě 4. řadu.

3 Ten, který ví Ten, který ví | 17. května 2009 v 17:52 | Reagovat

No, je logický, že když skončila nějaká řada, tak ten díl musel bejt poslední... You of dements!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama