5. řada seriálu 24 hodin (600. článek)

20. května 2009 v 10:00 |  Nova Cinema
Velice úspěšný americký seriál 24 hodin (24) se vrací na televizní obrazovky s novými premiérovými díly. Už tento pátek to vše vypukne a vy můžete být díky filmovému kanálu Nova cinem u toho. Pojďme se na to podívat.

Americký seriál 24 hodin, kde zazařila hvězda filmové tvorby Kiefer Sutherland jako Jack Bauer se vysílal před několika lety ještě na televizi Nova (jiné kanály Nova zatím neměla). S úspěchem se vysílala 1. řada.

Vysílací čas tomu příliš nepřál a tak se, alespoň podle nás, velice úspěšný seriál dostal až do pozdních večerních hodin. To se ale teď změní. Na kanálu Nova cinema můžete seriál sledovat v hlavním vysílacím čase.

Co se týče samotného seriálu v zahraničí, tak musíme říci, že tam také sbírá jedu chválu za druhou. V rodné zemi seriálu USA se nyní vysílá 7. řada - ten poslední 24. díl sedmé řady mohli diváci vidět včera. Připravuje se však řada další.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vitka Vitka | E-mail | 20. února 2012 v 14:06 | Reagovat

Moc se mi líbí, jak seriál 24 hodin uvádíte jako veleúspešný seriál a zároveň přiznáváte, že nebyl vybrán nejlepší vysílací čas.Máte pravdu,seriál je opravdu úžasný.S vysílacím časem jste to ale opravdu "vylepšili".Dáváte ho stále později (a to se jedná už o 6 řadu).Svých diváků si nevážíte.Chcete sledovanost,ale v tak vražednou dobu" na něj může čekat jen notorický nespavec.Váš manegment je na "úrovni" svým pohledem na věc.Selský rozum napovídá,že když si něco koupím,využiji to beze zbytku.Vy koupíte práva a pak řeknete,že seriál je vysílán v nelichotivém čase pro nízkou sledovanost. Je to vaše hloupost nebo úmysl stanici Nova přivést na buben? Pan Železný by zaplakal.
vaše divačka Večeřová

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama