23/2009

31. května 2009 v 10:00 |  Next week
Tak a je to opět tady, týden je pryč a my se už zítra podíváme do posledního měsíce letošní televizní sezóny. V televizním programu televízí se už schyluje ke konci všech seriálů a program je u letně naladěný. Co tedy Nova chystá na první červnový týden ?

Co se týče seriálové nabídky, připravila si pro vás pouze 3 kousky. Hned ten první uvidíte zítra ve 20:00, na Nově totiž poběží premiéra českého seriálu z roku 1994 - O zvířatech a lidech, který se bude vysílat každý týden. Dalším seriálem je repríza první řady amerického seriálu Walker, Texas Ranger, začíná i v úterý. A hned po něm můžete sledovat devátou řadu seriálu Hvězdná brána.

Ani ve filmové nabídce nebude příliš plno, těšit se můžete pouze na třei filmové premiéry. Tu první můžete sledovat rovněž zítra. A sice americký romantický film Nežádej svůj poslední tanec, sledovat jej můžete ve 22:35. Už v neděli ve 20:00 je pro vás připraven první díl dvojdílného britského katastrofického filmu Záplava, pokračování je opět za týden. A poslední premiérou bude koprodukční film Devátá brána, sledovat jej můžete od 23:05 taktéž v neděli.

Už ve středu si nenechte ujít premiérový 28. díl sitcomu Comeback s názvem Absťák. A v neděli se pojde další se závodu Formule 1, tentokrát Velká cena Turecka. Start je připraven na 13:30, včetně speciálního formulového studia s Martinem Pouvou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama