22/2009

24. května 2009 v 10:00 |  Next week
Týden je opět pryč a na našem blogu si můžete opět přečíst další pokračování Next week, tentokrát se podíváme na poslední týden v měsíci květen, tento měsíc se uzavře v závěru tohoto týdne. Co nám tedy nového Nova nabídne?

Co se týče seriálové nabídky, tak tam se můžeme těšit pouze na dvě seriálové premiéry. Tou první bude premiéra čtvrté řady amerického seriálu Las Vegas: Kasíno, jehož premiéru sledujte už tuto středu. Další premiérovou řadu odvysílá Nova ve čtvrtek a sice čtvrtou řadu německého kriminálního seriálu Komisař Rex.

Ve filmové nabídce Nova nabídne během celého týdne celkem 5 premiérových filmů. Hned tím prvním bude německý thriller, který Nova odvysílá v sobotu ve 14:00 pod názvem Vrány útočí. Ve 20:00 v sobotu Nova uvede premiéru francouszkého akčního filmu Taxi 3, hned po tomto filmu bude následovat další a to tentokrát americké válečné drama pod názvem Hartova válka, ve 21:45. V neděli brzo ráno v 00:05 si rozhdoně nenechte ujít americký akční film pod názvem Bojový oddíl. No a na nedělní dopoledne je připraven tradiční americký krimifilm, tentokrát to bude Jane Doe: Ano, vzpomínám si v 9:55.

Už ve středu ve 20:00 můžete sledovat premiéru nového dílu seriálu Comeback a v neděli ve 13:30 si určitě nenechte ujít další závod ze série Moto GP, tentokrát se pojede Velká cena Itálie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama