21/2009

17. května 2009 v 10:00 |  Next week
Týden je opět pryč a v neděli v 10:00 se na našem blogu už několik měsíců pravidelně objevuje článek z rubriky Next week, kde vám představujeme novinky, na které se můžete těšit v dalším týdnu na obrazovkách TV NOVA.

Nejdříve se pojďme podívat na seriálovou tvorbu. Už zítra můžete těsně před denním seriálem Ulice sledovat premiéru druhé řady kriminálního seriálu Vražedná čísla. V neděli si pak rozhdoně nenechte ujít reprízu páté řady amerického seriálu Dva a půl chlapa.

Z filmové nabídky jsou na příští týden nachystáno dohromady 4 filmy. Ten první můžete sledovat už v sobotu ve 14:10, jedná se o kanadský sci-fi film s názvem Temná bouře. Už v sobotu ve 20:00 si nenechte ujít premiéru velkofilmu Casino Royale, tentokrát i v HD kvalitě. Hned po něm to bude americko-německý film pod názvem Aeon Flux, ve 23:00. V neděli ve 20:00 se dívejte na premiéru televizního filmu s názvem Bez předsudků, na který vám v průběhu příštího týdne dáme článek.

Už ve středu ve 20:00 se podívejte na další premiérový díl českého sitcomu Comeback. Také v neděli se koukněte na další ze závodu Formule 1, tentokrát to bude VC Monaka, závod začíná na obrazovkách Novy ve 13:30.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama