20/2009

10. května 2009 v 10:00 |  Next week
Týden je opět pryč a my vás vítáme u dalšího vydání Next week na našem blogu. V průběhu tohoto víkendu jsme na našem blogu uddělali menší změnu a to, že jsme po delší době zařadili opět záhlaví a přidali jsme také novou rubriku s názvem Nova Sport. Teď už ale pojďme na program tohoto týdne.

Ze seriálové nabídky vám toho tentokrát moc nenabídneme, Nova si připravila pouze dva kousky. Tím prvním bude premiéra třetí řady německého kriminálního seriálu Komisař Rex, a to ve čtvrtek. V pátek se těšte na reprízu jedenáté řady němckého kriminálního seriálu Kobra 11.

Co se týče filmové nabídky, tak ta bude o něco veselejší, na tetno týden je pro vás nachystáno celkem 5 premiérových filmů. Hned ten první uvidíte v pátek, jedná seo americký snímek oceněný 6 Oskary s názvem Forrest Gump - ve 20:00. V sobotu odpoledne v 14:15 se těšte na německý akční film Dva k sežrání. Americký akční film můžete vidět hned po filmu Účastníci zájezdu ve 22:35 - má název Nukleární cíl. Na nedělí dopoledne je nachystána typická americký krimi, tentokrát pod názvem Jane Doe: Dokud nás smrt nerozdělí. A vneděli večer ve 20:00 se těšte na 1. televizní film na Nově - Natěrač (v průběhu týdne vám k němu připravíme článek).

Nezapomeňte na středu 20:00 - Nova bude vysílat další premiérový díl seriálu Comeback. Pro fanoušky sportu tu máme další díl ze seriálu Moto GP - tentokrát to bude Velká cena Francie už v neděli ve 13:30.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zix Zix | 15. května 2009 v 18:04 | Reagovat

2.řádek má bejt určitě UDĚLALI a né "uddělali"
4.řádek od spoda má bejt určitě V NEDĚLI a né "vneděli".

Jinak díky za tu rubriku NovySport...a ty chyby už vám pod články psát nebudu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama