19/2008

3. května 2009 v 10:00 |  Next week
Týden je opět pryč a my vás vítáme u dalšího vydání pravidelného týdeníku Next week. tentokrát jsme se již přehoupli do nového měsíce května. Pojďme se tedy podívat na to, co nás čeká v prvním květnovém měsíci na obrazovkách TV NOVA.

Co se týče seriálové nabídky, tak musíme říci, že ta není vůbec pestrá. Těšit se totiž můžete pouze na jednu reprízu - a sice amerického dobrodružného seriálu Hvězdá brána - můžete se těšit na reprízu 8. série.

Z filmové nabídky je na tento týden připraveno dohormady 5 premiérových filmu. Hned ten první můžete sledovat v úterý večer. Připraven je pro vás kriminální americký film s názvem Phoenix, sledovat jej můžete ve 22:55. Na pátek 22. hodinu pro vás Nova nachystala premiéru koprodukčního filmu Nevyřízené účty. Už v sobotu ve 21:25 to bude česká komedie Mr. Johnson. Hned po ní se těšte na americký horor Pokoj 1408. V neděli večer pak nezapomeňte na americký krimifilm s názvem Ráže 45, ve 23:05.

Ve středu také můžete sledovat premiéru nováho dílu seriálu Comeback, tentokrát s názvem Rozzvod. V neděli odpledne od 13:30 se na Nově opět jedou závody Formule 1, tentokrát se jedná o Velkou cenu Španělska.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama