1. porotce SuperStar odtajněn

22. května 2009 v 10:00 |  SuperStar
Televizní show Česko Slovenská SuperStar se už začíná pomalu odtajňovat. Už před několika dny jsme vám na našem blogu přinesli zprávu o tom, kdo se stane moderátorem a moderátorkou celé této podzimní show - VÍCE TADY.

Ano, už tento podzim se vše rozjede a my diváci můžeme potom každý týden sledovat soutěž, ve kterém nebude nouzi o napětí, ale také humor. Už jsme odtajnili moderátory a nyní už se začínají pomalu odtajnovat i porotci.

Porotoci mají být podle nejnovějších zpráv celkem čtyři. Před několika málo hodinami se na povrch dostala zpráva, kterou dokonce potvrdila i tisková mluvčí televize Nova Michaela Fričová. Bylo odtajněno jméno 1. porotce.

Tím se stane téměř po šesti letech od první show zpěvák Ondřej Hejma, kterého si můžete pamatovat z první a třetí řady soutěže Česko hledá SuperStar, která probíhala ještě pod taktovkou Pavla Zuny v sezóně 2003/2004 a 2006/2007. Uvidíme tedy, kdo se stane dalšími porotci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 anonym anonym | 22. května 2009 v 16:36 | Reagovat

Po šesti letech se stane porotcem? Není to tak dávno co skončila poslední třetí řada. Kdy to bylo, teď nevím jestli 2006 nebo 2007, ale Ondřej Hejma byl přece porotcem ve třetí sezóně, spolu s Ilonou Csákovou a Eduardem Klezlou. Není to tedy šest let.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama