Květen 2009

Shrnutí měsíce - květen 2009

31. května 2009 v 16:00 Shrnutí měsíce
Měsíc květen se dnes definitivně loučí. Tento měsíc je předposlední v televizní sezóně, přesto se v měsíci květnu událo spoustu zajímavých událostí, které si nyní stručně v jednom článku zrekapitulujeme.

V Praze bylo definitivně ukončeno analogové vysílaní, slavností ukončení nváckého vysílání mohli diváci sledovat prostřednitcvím Televizních novin, těm, kteří nebyli připravení se přímo ve zprávách vypnul obraz.

Na Nově po patnácti letech skončil moderátor a scénárista Josef Klíma, odešel z pořadu Na vlastní oči, který nyní prochází úpravou. Z Novy také odešel reportér Jiří Dlabaja, který byl za nedodržení kázně na pracovišti propuštěn a to díky ''chrochtací aféře''.

Stránky tn.cz se v průběhu května po roce změnili. Místo červeno-modrého desingu se proměnili do zcela nového bílého, stránky jsou kvalitnější a přehlednější. Novinkami prošel i server nova.cz, přibyli zde nové podkategorie jako Mr.GS nebo stránky nového pořadu o vaření Tescoma s chutí.

V květnu začla registrace do podzimní show Česko - Slovenská SuperStar, castingy se budou poprvé konat již v červnu. Odhaleni byli i moderátoři, těmi jsou Leoš Mareš a Adéla Banášová, za portce budou Ondřej Hejma, Dara Rolins, Paro Habera + jeden ještě oficiálně neznámí, spekuluje se však Martě Jandové.

V květnu se také slavnostě začala natáčet zbrusu nová reality-show Dům snů, moderátorem bude Jan Musil, který spulu s generálním ředitelem Petrem Dvořákem slavnostně zasadili strom, přímo před stavbou.

V Odpoledních televizních novinách se také vůbec poprvé vedle sebe objevili dvě moderátorky a sice Renáta Czadernová a Kristýna Bastienová, kterou můžete znát ze Snídaně s Novou, kde moderuje s Ondřejem Vodným.

* Ptáte se nás, kdy můžete čekat další díly cyklu Osobnosti a Propadáky z TV NOVA. Rozhodly jsme se, že poslední dva díly Propadáků uvedeme v červnu a to 14. června a 28. června. Poslední 4 díly Osobností pak uvedeme 6., 13., 20. a 27. června. Pak oby cykly skončí a dají si podobně jako některé pořady Novy prázdninovou pauzu. V září bychom pak chtěly pokračovat s oběma.

23/2009

31. května 2009 v 10:00 Next week
Tak a je to opět tady, týden je pryč a my se už zítra podíváme do posledního měsíce letošní televizní sezóny. V televizním programu televízí se už schyluje ke konci všech seriálů a program je u letně naladěný. Co tedy Nova chystá na první červnový týden ?

Co se týče seriálové nabídky, připravila si pro vás pouze 3 kousky. Hned ten první uvidíte zítra ve 20:00, na Nově totiž poběží premiéra českého seriálu z roku 1994 - O zvířatech a lidech, který se bude vysílat každý týden. Dalším seriálem je repríza první řady amerického seriálu Walker, Texas Ranger, začíná i v úterý. A hned po něm můžete sledovat devátou řadu seriálu Hvězdná brána.

Ani ve filmové nabídce nebude příliš plno, těšit se můžete pouze na třei filmové premiéry. Tu první můžete sledovat rovněž zítra. A sice americký romantický film Nežádej svůj poslední tanec, sledovat jej můžete ve 22:35. Už v neděli ve 20:00 je pro vás připraven první díl dvojdílného britského katastrofického filmu Záplava, pokračování je opět za týden. A poslední premiérou bude koprodukční film Devátá brána, sledovat jej můžete od 23:05 taktéž v neděli.

Už ve středu si nenechte ujít premiérový 28. díl sitcomu Comeback s názvem Absťák. A v neděli se pojde další se závodu Formule 1, tentokrát Velká cena Turecka. Start je připraven na 13:30, včetně speciálního formulového studia s Martinem Pouvou.

Dana Morávková natáči Ordinaci

30. května 2009 v 16:00 Ordinace v růžové zahradě
Před několika týdny jsme vám na našem blogu prozradili, že herečka a moderátorka Dana Morávková se chystá do nejsledovanějšího seriálu součastnosti - seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, který můžete sledovat každé úterý a čtvrtek na Nově.

Spekulace o tom, zda bude herečka v seriálu hrát či ne, už jou nyní zbytečné. Sama herečka Dana Morávková a nebo třeba tisková mluvčí televize Nova potvrdili, že se herečka v tomto seriálu objeví už v červnu.

Natáčení s Danou začalo před nedávnem. Poprvé se jako nová ředitelka kamenické nemocnice objeví v seriálu těsně před koncem seriálu, tedy ve 122. díle, který můžete sledovat v úterý 23. června od 20:00.

Seriál by měl mít 123. dílů, pak se tvůrci rozhodli, že naběhnou na tradiční prázdninovou pauzu. Seriál by se měl potom vrátit v září s 124. dílem, kde už by měla Dana Morávková dále pokračovat. Pokud si tedy nechcete ujít novou postavu sledujte Ordianaci v růžové zahradě 2.

Další porotci SuperStar jsou odhaleni

30. května 2009 v 10:00 SuperStar
O nové soutěži Česko - Slovesnká SuperStar se v poslední době dostává na povrch stále více informací, my vám je na našem blogu pravidelně zveřejňujeme a snažíme se, aby jste je dostávali dříve než ostatní. Pojďme se tedy podávat na další novinky kolem soutěže.

Už před nedávnem jsme vám prozradily jméno prvního jistého porotce, který má usednout do čtyřčlenné poroty soutěže Česko - Slovenská SuperStar, která se rozjede již letos na podzim společně s televizí Markíza.

Nyní se dostala na povrch ještě další jména těch, kteří se objeví jako portoci. Tentokrát se jedná o slovesnké reprezentanty. Těmi se mají stát zpěvák Palo Habera a zpěvačka Dara Rolins, za české publikum je znám pouze Ondřej Hejma.

Už příští týden v útěrý 2. června se bude konat oficiální tisková konference, na které Nova společně s Markízou připravují slavnostní odhalení celé soutěže včetně všech zajímavostí a perliček. Na TK nebudou samozřejěm chybět ani moderátoři celé soutěže.

Finále NHL na Nova sport

29. května 2009 v 16:00 Nova Sport
Spoustu lidí nám píše, že se zabýváme pouze kanály Nova a Nova cinema a na nejmladší kanál z trojce nováckých televizí trochu pozapomínáme, my bychom se tímto chtěli omluvit a prozradit našim čtenářům, že se na našem blogu budou zprávy objevovat častěji.

Před několika málo dny jsme vás na našem blogu informovali o tom, že televizní stanice Nova sport koupila prestižní soutěž Wimbledon, která bude na Nova sport běžet už od června letošního roku. A co dál pro vás chystá ?

Už od zítřejšího dne mohou diváci, kteří mají příjem Nova sport sledovat posledních několik zápasů hokejové NHL, která se pomalu blíží do finále, spolu s touto stanicí si můžete také připomenout starší ročníky, hlavně ty minulé.

Už za pár dní bude vše jasné, bude znám výherce Stanley Cupu pro rok 2009, kdo si jej letos odnese zatím málokdo ví, vše podstatné včetně zajímavých komentářů můžete sledovat na nováckém sportovním kanále ve večerních hodinách.

Do SuperStar se přihlásilo rekordní počet uchazečů

29. května 2009 v 10:00 SuperStar
Už za několik málo dní se v České a Slovenské republice rozjedou castingy na jednu z největších show letošního roku - Česko Slovenská SuperStar. Do této mezinárodní soutěže se už nyní přihlásil extrémní počet účastníků

Už tento týden se na obrazovkách české Novy a slovenské Markízy objevili první nové spoty, ve kterém moderátoři celé akce Leoš Mareš a Andrea Banášová zvou diváky na tuto soutěž a nabádají, aby se přihlásili.

Už ke konci minulého týdne se přihlásilo více než 5000 účastníků, což je extrémní počet a samozřejmě není ani konečný. Předpokldá se, že by měl ještě počet o několik tisíc narůst. Kolik bude celkové číslo bude známo až na konci posledního castingu v Praze.

I když se do soutěže přihlásilo spoustu účastníků, není jisté, zda všichni přihlášení příjdou na castingy v Praze, Brně, Bratislavě a Košicích, někteří se ale také mohou přihlásit až na místě. Podle koordinátora celé soutěže Vítka Pokorného je ale lepší přihlásit se dopředu, přímo na místě totiž nemusí být již volná místa.

Taxi 3 -premiéra filmu již v sobotu

28. května 2009 v 16:00 Premiérové filmy
Na našem blogu vám opět přinášíme malou upoutávku na další premiérový film, který můžete již bryz sledovat na televizních obrazovkách Novy. Televize Nova uvede už tuto sobotu ve 20:00 premiéru francouzského filmu s názvem Taxi 3.

Tento film byl natočen již v roce 2003, ale teprve letos v roce 2009 bude mít svoji televizní premiéru. Toto velmi úspěšné třetí pokračování známých francouzských komedií se stalo opět trhákem a tvůrci se rozhdli pro natočení i čtvrtého filmu.

Městečko Marseille ohrožuje gang, jehož členové se převlékají za Santa Clause. Takže by zas nebyl takový problém vypátrat je a srovnat je se zemí, kdyby zrovna nebyly Vánoce a s nimi Santa Clausové na každém kroku.

Potrhlý taxikář Daniel i jeho kámoš, naprosto neschopný detektiv Emilien, mají problémy se svými holkami - tudíž se můžete těšit i na hádky. Oba členové nesourodé dvojky se nijak nezměnili - Dan pořád obohacuje svou už tak dost nabušenou káru novými upgrady a Emil je stále neschopný.

Taxi 3 - sobota 30. června ve 20:00 na Nově

Novinky z Ulice

28. května 2009 v 10:00 Ulice
Už toto úterý odpovídal na dotazy televizních diváků výkoný producent seriálu Ulice Michael Reitler, nechcete-li si pročítat jednotlivé položky chatu, máme pro vás to nejpodstatnější, co producent Ulice prozradil.

Jednou z nejdůležitějších informací, kterou jsme se dozvěděli bylo to, že do konce této sezóny, tedy zhruba do června někdo seriál opustí a to nepříjemnou událostí - smrtí. Zatím se ovšem velmi tají, kdo bude obětí.

Producent také prozradil něco málo o příští sezóně, například to, že do příští sezóny nastoupí jen několik málo nových postav, hlavní dějové linky se totiž budou točit kolem starých známých postav, které můžete sledovat i nyní.

Prozradil také, že po čtyřech letech Nova neuvede na začátku nové sezóny velký uvodní film, který vysílala vždy na začátku už od vzniku seriálu. Tento rok to bude jiné, seriál začne pátou sezónou v tradičním čase, tedy v pondělí 31. 8. v 18:30.

Walker, Texas Ranger začíná v červnu

27. května 2009 v 16:00 Summer 2009
Dnes jsme na našem blogu rozjeli zbrusu novou rubriku s názvem Summer 2009, od dnešního dne vám na našich internetových stránkách budeme zveřejňoavt informace, které se týkají letní sezóny. Tedy se dozvíte novinky a zajímavosti právě o letošním Létu 2009.

Už za necelý týden se poněkolika letech vrací na obrazovky Novy velmi populární seriál Walker, Texas Ranger, který se s tal jedním z nejznámějších seriálů USA, který se prodal do sputsu zemí, včetně několika Evropských.

Televizní seriál Walker, Texas Ranger se poprvé na obrazovkách Novy objeví už v útěrý 2. června ve 14:15. Nova právě tímto seriálem chce zaplnit vysílací čas v prázdninovém, méně sledovaném a samozřejmě také méně placeném času.

Seriál Walker, Texas Ranger je populární z několika důvodů, jedním z nich je samotný herec Chuck Noris, který je jedním z nejoblíbenějších amerických herců. Seriál má celkem dohromady 9. řad, ta první se poprvé objevila v roce 1993, ta poslední potom v roce 2000. V roce 2005 byl také natočen speciální televizní film.

Walker, Texas Ranger - každý všední den od 2. června na Nově

Nova sport uvede prestižní Wimbledon

27. května 2009 v 10:00 Nova Sport
Televizní stanice Nova sport, která patří do portfólia CME a je dostupná pro diváky nejen v České republice, ale i na Slovensku, se dočká dalších prestižních sportovních událostí. Hned tu první vám poodhalíme v dnešním prvním článku.

Na konci měsíce června a na počátku nového měsíce července se vední Novy sport rozhodlo, že bude na svých obrazovkách vysílat prestižní sérii tenisových závodů Wimbeldon, které začínají být i v Česku pro diváky velice atrkativní.

Nova sport ve své novodobné historii tyto turnaje bude vysílat vůbec poprvé. Zápasy budou vysílany většinou v přímém přenosu, komentátory se stanou mimojiné také moderátor Sportovních novin a Formule 1 Martin Pouva, mezi dalšími to bdue třeba Tomáš Borovec.

Během 14 dnů uvede Nova sport na svých obrazovkách více než 96 hodin těchto zápasu, které věřte, že budou opravdu napínavé. Pro svoje fanoušky si také přychystali přvapení a to v podobě finálového zápasu. Na ten se mohou těšit v neděli 5. července v přímím přenosu na hlavním kanálu - Nova.

Přímé přenosy z Wimbeldonu začínají na Nova sport již 22. června.

Tescoma s chutí už brzy na internetu

26. května 2009 v 16:00 Novinky
Již včera v pondělí 25. května jste mohli poprvé na obrazovkách televize Nova sledovat nový pořad o vaření, který vysílá Nova každý den třikrát pod názvem Tescoma s chutí. Tento pořad se včera odvysílal poprvé auž má své fanoušky.

Pro matky nebo ženy v domáctnosti je tento pořad jedinečnou poradnou, jak a co nového vylepšit v kuchyni, také si prozradí, co nového a lepšího uvařit. Moderátorkou celého pořadu je Markéta Hrubešová, kterou znáte napříkald ze seriálu Ulice.

Tento pořad bude mít alespoň podle vyjádření tiskové mluvčí Novy Michaely Fričové svoje valstnmí internetové stránky, na ty se můžete už brzy na stránkách Novy v podsekci Tescoma s chutí těšit, a co na nich vše naleznete?

Můžete se těšit na dosud odvysílané epizody, prozradí vám také, jak se celý pořad natáčí, tedy jistý pohled do zákulisí. Vyjímkou nebude ani několik receptů, právě z tohoto pořadu, který můžete sledovat každý všední den na Nově.

Nova si vedla v minulém týndu velmi dobře

26. května 2009 v 10:00 Novinky
Televize Nova spoelčně se stanicí Nova cinema obsadili první příčky ve sledovanosti, celkový podíl na sledovanosti totiž překrpočil polovinu všech, kteří právě sleodvali televizní obrazovku, pojďme se tedy na výsledky společně podívat.

Televize Nova a to díky pořadům jako jsou Televizní noviny nebo Ordinace v růžové zahradě 2 má dlouhodobě dobré výsledky, nyní v minulém týdnu ji pomohli ještě velké projekty jako je megafilm Casino Royale nebo televizní film Bez předsudků.

Co se týče filmového kanálu Nova cinema, tak ten je čím dál tím více oblíbený, v minulém týdnu si jej vyhledalo také spoustu diváků a to nejen prostřednictvím filmové nabídky, ale také prostřednictvím širké seriálové nabídky.

Celkový podíl těchto dvou kanálů se pohyboval nad 50 %, což je nejvíce ze všech kanlů v České republice. Nejlepší podíly na sledovanosti mají dlouhodobě seriály Ulice, Ordinace v růžové zahradě a publicistický pořad Střepiny.

SuperStar natáčí nové upoutávky

25. května 2009 v 16:00 SuperStar
Už tento podzim se na televizních obrazovkách Novy a slovenské Markízy bude odehrávat velká show, která spojí dva národy ve střední Evropě, už za několik málo dní se na televizních obrazovkách objeví nová reklamní kampaň.

V minulém týdnu se na Slovensku v Bratislavě sjeli hlavníd va aktéři celé show a to moderátoři Leoš Mareš s Adélou Banášovou. A za jakým učel se vlastně vypravili do hlavního města Slovenska, určitě ne relaxoavt, nýbrž pracovně.

Dvě hvězdy zde přijeli společně natáčet zbrusu novou upoutávku na show Česko Slovenská SuperStar a samozřejmě také na castingy, které se začnou poprvé odehrávat již na začátku června. To jakým způsobem bude upoutávka pojata zatím tuší pouze hrstka lidí.

Už za několik málo dní se však objeví, jak na obrazovkách Novy, tak na obrazovkách Markízy, vše je zatím ve stádiu příprav a podrobnější informace pro vás budeme mít v tomto týdnu, kompletní informace pak budou také známy na oficiální tiskové konferenci 2. června.

Premiéra nového filmu v kinech

25. května 2009 v 10:00 Novinky
Televize Nova se stala mediálním partnerem dalšího filmu, připravila si tentokrát partnerství s historicko-dramatikckým filmem, který byl natočen již v loňském roce. A právě v tomto týdnu vstoupí do kin.

Nova se letos stane partnerem několika filmů, ještě minimálně čtyři premiéry nás letos čekají, takže se máme určitě na co těšit. Ten první premiérový snímek si Nova nachystala na tento týden a sice na pátek - 29. května.

Již tento pátek vstupuje do kin film s názvem Jménem krále, na který můžete také vidět upoutávku prostřednictvím televizní obrazovky. Režisérem celého projektu se stal Petr Nikolajev, který v roce 2007 obdržel Českého lva za film ...a bude hůř.

Mezi hereckými hvězdami se zde obejví například Karel Roden, Klára Issová, Jan Kanyza, Jakub Prachař, Markéta Hrubšová, Lukáš Vaculík, Sandra Pogodová, Jiří Dvořák nebo třeba také Jan Dolanský nebo David Matásek.

Jménem krále (2008) - premiéra již tento pátek 29. května v kinech

Propadáky z TV NOVA (6/8)

24. května 2009 v 20:00 Propadáky z TV NOVA
Týden nám opět utekl a vy, kteří jste si oblíbili náš pravidelný cyklus si můžete už nyní v neděli večer přečíst jeho šesté pokračování. Dnes se opět zaměříme na jeden pořad, který se na Nově nepovedl, pojďme se tedy na něj podívat.

6. díl - Zvoňte dvakrát
Píše se rok 2006, je začátek Nového roku a Nova si pro svoje diváky přichystala spoustu zajímavých novinek. O některých se ještě v cyklu Propadáky z TV NOVA dozvíte. Dnes se půjdme podívat na pořad, který propadl nejvíc v roce 2006.

O pořadu s názvem Zvoňte dvákrát už se nyní příliš neví, vy kteří si jej pamatujete musíe uzant, že se zase o takovou velkou katastrofu nejednalo, podle některých kritiků, není Česká republika ještě na tento formát připravena a měli pravdu.

Nova nasadila 3. ledna 2006 zbrusu nový komediální pořad, který si vzal námět z německy úspěšného projektu s originálním názvem Schillerstrasse. Princip pořadu je jednoduchý, vše je na improvizaci herců, kterým dává pokyn do sluchátka moderátor celého pořadu, vše ostatní vidí i divácí, jediný, kdo o tom nemá ani páru jsou ostatní herci.

Pořad byl naplánován na celkem 13 dílů, bohužel se tohoto počtu ani nedočkal a celý pořad byl stáhnut po několika epizodách. Některým se ovšem líbil a tak protestovali, pořad se však už nikdy na obrazovkách neobjevil, sledovanost po seriálu Ordinace v růžové zahradě byla velmi nízká.

Moderátorem se tenkrát stal herec Antonín Procházka, mezi lidmi, kteří se v tomto pořadu objevili to byli napříkald Tereza Bebarová, Josef Carda, Michal Suchánek, Richard Genzer, Mário Kubec, Kateřina Hrachovcová a hlavní postava Hana Ševčíková.

Pořad skončil už na jaře toho samého roku, nelíbil se a tak se vedení rozhdlo pro konec. Pořad stáhla a na místo nasadili americký seriál, který byl mnohem sledovanější než tento rádoby zábavný pořad.

V roce 2006 se nejednalo o jediný pořad, který skončil podobně jako Zvoňte dvakrát, o jednom z nich se dozvíte už brzy a to v našem dalším sedmém poračování cyklu Propadáky z TV NOVA, který pro vás připravujeme na poslední den v květnu.

Pokračování příště - Propadáky z TV NOVA (7/8) - 31. května ve 20:00

Dva a půl chlapa - dnes 5. série

24. května 2009 v 16:00 Novinky
Pokud jste si oblíbili americký komediální seriál Dva a půl chlapa máme pro vás dobrou zprávu. Už za necelé dvě hodiny začne na obrazovkách televize Nova repríza 5. řady. Sledovat jej můžete kažodu neděli po Odpoledních televizních novinách.

Tento seriál je v USA velice oblíbený, diváci mohli sledovat už toto pondělí finále premiérové šesté řady, která tak pro tuto sezónu skončila s 24. dílem. Pokračování je připraveno 7. řadou opět na podzim.

Co se týče dalšího vysílání seriálu Dva a půl chlapa na obrazovkách, diváci se už brzy mohou těšit na zatím neodvysílanou první řadu seriálu. Už před několika měsíci jsme vám prozradili důvod, proč Nova neodvysílala seriál dříve.

Nyní ji bude vysílat kompletní s 24 díly, včetně prvního pilotního dílu. Po odvysílání premiérové řady nasadí Nova i reprízu ostatních řad, na kterou by měla ke konci letošního nebo v příštím roce navázat premiérová šestá řada.

22/2009

24. května 2009 v 10:00 Next week
Týden je opět pryč a na našem blogu si můžete opět přečíst další pokračování Next week, tentokrát se podíváme na poslední týden v měsíci květen, tento měsíc se uzavře v závěru tohoto týdne. Co nám tedy nového Nova nabídne?

Co se týče seriálové nabídky, tak tam se můžeme těšit pouze na dvě seriálové premiéry. Tou první bude premiéra čtvrté řady amerického seriálu Las Vegas: Kasíno, jehož premiéru sledujte už tuto středu. Další premiérovou řadu odvysílá Nova ve čtvrtek a sice čtvrtou řadu německého kriminálního seriálu Komisař Rex.

Ve filmové nabídce Nova nabídne během celého týdne celkem 5 premiérových filmů. Hned tím prvním bude německý thriller, který Nova odvysílá v sobotu ve 14:00 pod názvem Vrány útočí. Ve 20:00 v sobotu Nova uvede premiéru francouszkého akčního filmu Taxi 3, hned po tomto filmu bude následovat další a to tentokrát americké válečné drama pod názvem Hartova válka, ve 21:45. V neděli brzo ráno v 00:05 si rozhdoně nenechte ujít americký akční film pod názvem Bojový oddíl. No a na nedělní dopoledne je připraven tradiční americký krimifilm, tentokrát to bude Jane Doe: Ano, vzpomínám si v 9:55.

Už ve středu ve 20:00 můžete sledovat premiéru nového dílu seriálu Comeback a v neděli ve 13:30 si určitě nenechte ujít další závod ze série Moto GP, tentokrát se pojede Velká cena Itálie.

Osobnosti: Gondíci

23. května 2009 v 20:00 Osobnosti
Je tu opět sobota večer a už po čtvrté se setkáváme u dalšího vydání našeho seriálu, který jsme nazvali Osobnosti, právě v tomto seriálu jsme se rozhdoli trochu nakouknout do historie a přiblížit vám některé moderátory Novy.

Dnes jsme se rozhodli, že vám představíme dvojku, která se na televizních obrazovkách objevuje už více než 10 let. Jak už samotný název článku napovídá, dnešními osobnostmi budou Adéla a Dalibor Gondíkovi.

Tato sourozenecká dvojce se poprvé na televizní obrazovce Novy objevila na podzim v roce 1998 a to v ranní show Snídaně s Novou, kterou spolu také moderovali. Podle jejich slov se jedná o nejlepší pořad, co kdy moderovali.

Dále se píše rok 2001, světlo světa spatří nový pořad o kutilství s názvem Rady ptáka Loskutáka, který se na televizních obrazovkách s menšími programovými změnami drží již osmý rok. Pořad bude pokračovat i nadále.

Tato dvojce také spolupracovala na veleúspěšném zábavném pořadu Go-Go šou. Tento pořad měl jednoduchý námět, zábava od začátku do konce proložená písněmi, které zpívala ty nejznámější zpěváci, součástí bylo i několik hostů.

Sám Dalibor Gondík moderoval také spoustu projketů, jednou z mnoha byli například velké Testy národa ještě s Mirkou Čejkovou nebo Adélou Banášovou. Moderoval také s Kristýnou Bastienovou taneční show Bailando.

Zato Adéla Gondíková-Brousková příliš věcí samostatně nemoderovala, na rozdíl ovšem od svého bratra hrála v jednou z nejúspěšnějších seriálů součastnosti - Ordinace v růžové zahradě 2 a sice zdravotní sestru.

Jak to bude s našim blogem o season off-time ?

23. května 2009 v 16:00 Novinky
Televizní sezóna 2008/2009 se pomalu chýlí ke konci, den co den vám přinášíme vždy v 10:00 a v 16:00 dva články. Během 11 měsíců jsme pro vás připravili i se speciálními články více než 600 článků, které máme rozřazeno do 23 rubrik.

Období zhruba od poloviny června až do poloviny srpna znamená v televizní branži reprízování a odpočívání. Znamená to ale také nabírání síly do nové televizní sezóny, která se vrací z úderem září opět zpátky.

I náš blog si dá pauzu. Ale nemusíte se bát, neznamenáto snad, že by jsme na našem blogu končili se zvěřejňování článků. Pouze zde můžete každý den čekat pouze jeden článek a to už od poloviny měsíce června.

Nyní můžete každý den číst na našem blogu vždy dva články, od poloviny června se pak zredukují pouze na jeden, který budeme zveřejňovat vždy v 10:00, se dvěma články se potom opět vrátíme někdy v průběhu srpna.

Nová postava míří do seriálu Ulice

23. května 2009 v 10:00 Ulice
Televizní nekonečný seriál Ulice už pomalu jede do finále se svoji 4. řadou. Ještě před tím, než se s tímto seriál rozloučíme, tedy na konci června letošního roku do seriálu nastoupí jedná zbrusu nová postava. V této sezóně se jedná o poslední novou postavu v seriálu.

Seriálovou rodinu Nekonečných obohatí už brzy nová postava, a bude opět součástí této velmi rozsáhlé rodiny, která nás věřte ještě v dalších dílech určitě překvapí. Do seriálu nastoupí Borisův sedmatřicetiletý nemanželský syn Max, který přijede právě za svým otcem a to kvůli cirkusu.

Max žil společně se svoji matkou ve Francii, kde má také svoji přítelkyni. Nyní přijíždí do Česka a to kvůli cirkusové štaci, která se chystá. A právě jeho otec mu má v tomto pomoci. Max s Borisem nikdy nežil, přesto má Max k Borisovy velmi vřelý vztah.

Roli Maxe si zahraje herec Filip Richtermoc. Podle tiskové mluvčí seriálu Ulice, kterou je Johana Brzobohatá, se má tato postava poprvé v seriálu objevit už příští týden v pondělí, kdy má volně nastoupit do seriálu, bližší záměry s touto postavou zatím nikdo nechce komentovat.