Vratné lahve - PREMIÉRA

8. dubna 2009 v 10:00 |  Premiérové filmy
Už tuto sobotu v hlavním vysílacím čase ve 20:00 uvede televize Nova dlouhoočekávaý film, který byl natočen podle scénáře Zdeňka Svěráka - Vratné lahve. Čeká se velká sledovanost, to jak to dopadne, můžeme sledovat až později. Nyní o čem valstně tento film je?

Hrdinou Vratných lahví je bývalý učitel Josef Tkaloun. Definitivně se rozhodl opustit žáky, ale rozhodně se nehodlá smířit s pozicí důchodce, trávícího čas na lavičce v parku. Tkaloun je plný aktivity, nápadů i chlapských tužeb a nemíní zestárnout v nečinnosti.

Navzdory nesouhlasu ženy Elišky, která se sarkastickým nadhledem komentuje všechny aktivity svého muže, Tkaloun přijímá brigádnické místo ve výkupu lahví menšího supermarketu. Malý prostor, kde se potkávají lahve s lahvemi a lidé s lidmi, je svébytným mikrosvětem, plným tragikomických osudů. Tkaloun dokáže být nejen jejich pozorovatelem… I když pod jeho režií situace občas dostávají poněkud groteskní obrysy

Nezapomeňte už tuto sobotu si pustit Novu, Vratné lahev jsu pro vás připraveny a to s herci: Zdeňkem Svěrákem, Danielou Kolářovou, Jiřím Macháčkem, Pavlem Landovským a mnohými dalšími.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama