V personální sestavě Novy mají být změny

24. dubna 2009 v 16:00 |  Novinky
Už druhý den se v bulvárních médiích a internetových médiích probírají věci kolem odchodu některých moderátorů a moderátorek některých pořadů na televizi Nova. Hlavně se má jednat o pořad Televizní noviny.

V dnešním článku bychom se tedy chtěli právě na toto téma zaměřit a prozradit vám, co kolem této situace už víme a co neí tak úplně pravda. Pojdďte se spolu s námi podívat na dnešní druhý článek na našem blogu.

Podle některých agenturních zpráv by měla z televize Nova odejít hrstka moderátorů Televizních novin, podle našeho názru to ale nebude tak úplná pravda a to kvůli velkým oceněním, jak v anketách TýTý, tak v Anno.

Už v sobotu se od Lucie Borhyové v pořadu Volejte Novu dozvíme, kdy se vrací do zpravodajského křesla místo Michaely Ochotské. Ta má podle nejnovějších zpráv zůstat. Má prý dokonce nahradit moderátorku Renátu Czadernovou.

Zda jsou všechny tyto informace pravdivé nemůžeme říci, jediné, co víme je to, že už za pár dní se vrátí Lucie Borhyová a od května by se měla vrátit i moderátorka Sportovních novin Jana Adamcová.

Propadáky z TV NOVA - 2. díl - již dnes ve 20:00
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama