Titulky se na Nově zkracují

7. dubna 2009 v 10:00 |  Novinky
Určitě to všichni moc dobře znáte a to nejen z obrazovek televize Nova. Titulky jsou na konci celého filmu nebo na konci seriálu mnohdy až 5 minut dlouhé. Tomu by ale už být němělo, co s tím bude Nova dělat ?

Nova se poučila ze zahraničních televizí a vyzkoušela zaručený trik. Během vysílání titulků může dělat promo na další projekty. Toto vyzkoušela už minulý týden ve čtvrtek, otázkou bude, zda se to rozšíří.

Podle televizních práv, musí všechny televize titulky ny konci pořadů, seriálů a filmů vysílat. Nemohou si je tedy jen tak ledabyle zkrátit, mohou ale udělat jednu věc a to, že titulky změnší a vedle pustí druhou reklamu.

Podobně jste to mohli vidět ve čtvrtek v závěru Ordinace. Na pravo jste viděli titulky seriálu a na levo jste mohli sledovat, to co uvidíte v dalším díle, stejné je to již od roku 2005 v seriálu Ulice. Nova toto plánuje i u delších filmů a seriálů.

Tyto praktiky nejsou zcela nové, podobně to už nyní funguje třeba v Německu, napříkald nejsledovanější německá televize RTL už takhle obchází titulky několik let. Podobné je to i u našich východních sousedů na Slovensku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama