Staví se nové patro budovy na Barrandově

21. dubna 2009 v 10:00 |  Novinky
Před několika měsíci se na barrandovském kopci začalo stavět, v následujícím článku se dozvíte, co se vlastně v v Praze na Barrandově staví a do má tato stavba, kterou vám az chvíli přiblížíme společného s televizí Nova.

Protože se televize Nova stáel rozrůstá, není to jen díky novým programům a pořadům na Nově, na Nova cinema, ale také na Nova sport, potřebuje více prostorů. Do budoucna bude patřit pod portfólio Novy i stanice MTV.

Tam, kde nyní sedí vedení televize, tedy od generálního ředitele ažd po tiskovou mluvčí bude už za několik měsíců pracoviště právě pro některé jiné pracovníky televize, tedy také pro lidi kolem stanice MTV Czech.

Pro ředitele a další vedení televize se v následujících dnech staví nové pracoviště. Televize Nova ze své budovy na Barrandově udělá ještě o něco vyšší. Přistavuje k ní totiž ještě jedno celé velké patro, které má být luxusně vybavené.

Nyní je vše ve stádiu příprav, zhruba před měsícem se začalo ze stavbou, celé patro bude ze dřeva a bude lemováno krásnou konstrukcí. To vše by mělo být hotovo do letošního podzimu, kdy by se mělo začít se stěhováním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama