Propadáky z TV NOVA (2/8)

24. dubna 2009 v 20:00 |  Propadáky z TV NOVA
Druhý díl doufáme, že oblíbeného seriálu Propadáky z TV Nova můžete právě nyní číst na našem blogu. Dnes se opět podíváme trošku do zákulisí televizní obrazovky. Vrátíme se do minulosti a poodhalíme ne příliš slavné dny televize Nova.

2. díl - Jseš chytřejší než páťák?
Píše se rok 2007 a to konkrétně konec televizní sezóny, jaro 2007. Televizní stanice připravili pro svoje diváky na letošní sezónu zajímavé novinky, byla to i Nova, která jako všechny televize právě v červnu ukončí svoje pořady.

Je 30. června 2007 televize Nova se snaží vyplnit mezeru v zábavných a zároveň soutěžních pořadech. Spouští proto novou televizní show Jsi chytřejší než páťák? Po velkém úspěchu v USA si řekla, že to musí být úspěšné i na české Nově.

Pořad startuje v sobotu, trvá zhruba 45 minut čistého času a protože se jedná o novinku, nasdí hned druhý díl o den později v neděli a opět v hlavním vysílacím čase, tedy v 20:00. Další díly pak běží pouze v neděli ve 20:00.

K moderování si vybrala zkušené moderátory Michala Suchánka a Richarda Genzera, kteří do této doby připravovali pořad Tele Tele, který v roce 2006 definitivně, i přes velkou sledovanost, zmizel z televizních obrazovek.

Sledovanost prvních dílů je celkem přijatelná, ovšem po pár dílech sledovanost raketově klesá a dostane se až na hodnotu, kdy natáčení pořadu končí. Spolu s nimi i kariéra malých soutěžících, kteří ''ví vše''.

A právě to byl ten problém. Divíci něuvěřili, že malý intelektuálové, za kterými se ve skutečnosti skrývali malý herečtí podvodníci s naučenými odpověďmi, ví odpověď na úplně každou otázku.

Jední, co občas pobavilo diváky byli hlášky pánů moderátorů, které musíme přiznat byli leckdy povedené. To je ale vše, co na tomto pořadu zazářilo. Pořad skončil koncem prázdin, vydžel pouze dva měsíce.

Nova na konec vydala zprávu, že pořad byl na letní sezónu celkem úspěšný, to proč ho stáhla bylo vyjádřeno tím, že se jednalo pouze o letní projekt, tedy doba trvání pouze dva měsíce. Všichni ale věděli, že se jednalo o projekt, který se Nově bohužel nepovedl a nepomohla mu ani speciální soutěž v pořadu Volejte Novu.

Pokračování příště...30. dubna 2009 - Propadáky z TV NOVA (3/8)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roman.P Roman.P | 24. dubna 2009 v 21:31 | Reagovat

určitě je tato novinka oblíbená

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama